Widzewski Klub Biznesu

MUCOY

Od ponad 10 lat świadczymy usługi utrzymania czystości dla sektora publicznego, przedsiębiorstw oraz wspólnot mieszkaniowych. Mamy duże doświadczenie i szeroką wiedzę w zakresie realizowanych zadań, w tym wysoko specjalistycznych. Pracujemy w obszarze między Łodzią i Warszawą. Jesteśmy sprawdzonym i profesjonalnym kontrahentem. 

https://mucoy.pl/

Dachy Rosbudex

Firma Rosbudex zajmuje się sprzedażą oraz montażem pokryć dachowych od 1998 roku. Zapraszamy Państwa do zakupu m.in. blachodachówki, dachówki, orynnowania, okien dachowych oraz podbitki.

https://www.facebook.com/pg/Dachy-Rosbudex-167741240689903/about/?ref=page_internal

AGRA

Jesteśmy największym producentem masztów flagowych w Polsce.
Od ponad dwudziestu lat produkujemy maszty z włókna szklanego i wysokogatunkowego aluminium dla firm i instytucji w wielu europejskich krajach. W ofercie mamy również nowoczesne słupy oświetleniowe oraz lampy uliczne i parkowe.

http://www.agra-dobron.pl

Polski Instytut Księgowości

Polski Instytut Księgowości – ogólnopolskie biuro rachunkowe

Specjalizujemy się w obsłudze spółek kapitałowych;
Realizujemy projekt www.firmabezzusu.pl

https://pik-ksiegowosc.pl/

Blachotrapez

Nasza praca to bezpieczne i trwałe dachy dla tysięcy rodzin w Polsce i na całym świecie. Dlatego zawsze dajemy z siebie wszystko.

Łączymy doświadczenie i precyzję z ogromną pasją i chęcią ciągłego rozwoju, dzięki którym możemy wyznaczać nowe standardy w branży. Jednak podstawową wartością, niezmienną od lat, jest dla nas zaufanie naszych klientów. To dla Was i dzięki Wam tworzymy niezawodne i piękne dachy, które stanowią ukoronowanie marzeń o własnym domu.

http://www.blachotrapez.eu/pl

TYLUŚ TRANSPORT

TYLUŚ Transport świadczy usługi w zakresie międzynarodowego transportu kontenerów morskich od 1990 roku. Będąc nowoczesną firmą, działamy według wymogów współczesnego rynku. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana i kompetentna kadra pracownicza posługująca się językiem angielskim i niemieckim.
Specjalizacja:
- kontenery 20', 40', 40 HQ oraz 45';
- kontenery typu reefer (chłodnie).

Świadectwo AEO jakie posiada nasz firma daje rękojmię przestrzegania przepisów prawa wspólnotowego przy dokonywaniu międzynarodowych transakcji.

El Serwis Elektroenergetyka

ELSERWIS projektuje, jak również wykonuje instalacje siłowe i oświetleniowe.

Wykonuje także zasilania obiektów przemysłowych oraz budynków wymagających zwiększonej pewności zasilania 

z sieci rozdzielczej niskiego i średniego napięcia. ELSERWIS buduje także rozdzielnice główne
i obwodowe, obwody rozdzielcze, odbiorcze, rezerwowe i  awaryjne.

http://el-serwis.eu

ARKADIA NARZĘDZIA

Firma Arkadia działa na rynku od 2009 roku. Przyjmuje i realizuje zamówienia prywatnych interesantów oraz małych i dużych firm na terenie całego kraju.Oferuje Klientom bogaty wybór elektronarzędzi, maszyn budowlanych spalinowych, osprzętu, materiałów niezbędnych w przemyśle budowlanym, handlowym i transportowym.Naszym Klientom oferujemy wszechstronną pomoc oraz profesjonalne doradztwo w zakresie narzędzi oraz elektronarzędzi zapraszamy na stronę www.arkadianarzedzia.pl

W naszej ofercie znajdują się urządzenia znanych firm, które oferują najwyższą jakość:

* maszyny ogrodnicze - HORTMASZ, CEDRUS, FAWORYT, LIDER, HANDY, STIHL, HUSQVARNA,

* elektronarzędzia - BOSCH, MAKITA, SKIL, HECHT, AEG, Millwaukee, Rothenberger, FESTOOL,

* maszyny spalinowe - HONDA, LONCIN, RATO, SUMERA-MOTOR, BELLE, JAZON, Briggs & Stratton, Fogo, Cedima,

* osprzęt do ww urządzeń.

Zajmujemy się również serwisem tych urządzeń oraz prowadzimy wypożyczalnię sprzętu.

kontakt 502651007

BZB Projekt

Pomoc w organizacji procesu inwestycji budowlanej z założeniem wspierania klienta od momentu wyboru terenu inwestycji, przez projektowanie, uzyskiwanie pozwoleń, nadzór nad budową do zarządzania gotowym obiektem.

Biuro prowadzące działalność projektową, organizacyjną, doradczą i zarządczą dla wszystkich etapów inwestycji budowlanych.

http://www.bzbprojekt.pl

SUBLIMA

Uczestnictwo w międzynarodowych targach, prasa specjalistyczna, newslettery otrzymywane od największych europejskich kreatorów wzornictwa tekstylnego wszystko to składa się na nasze świeże spojrzenie na branżę dekoracyjną i druku termosublimacyjnego. Wielokrotnie nasi klienci przekonywali się o tym, że nasze sugestie z zakresu "trend designu" są ponadczasowe a decyzja o wdrożeniu wzoru do produkcji dawała im pozycję lidera w nadchodzących trendach modowych. Pod marką Sublima działamy jako zgrany zespół i grupa przyjaciół z kilkunastoletnim doświadczeniem i pasją w projektowaniu oraz druku transferowym wzorów dekoracyjnych. Naszymi odbiorcami są firmy meblarskie, producenci tekstyliów dekoracyjnych i branża odzieżowa.

http://www.sublimadruk.pl/

sklepmedyczny24.eu

Od początku działalności w 1994 roku apteka Omega Śmigielscy Sp. j. dążyła do stworzenia profesjonalnych portali dedykowanych zdrowiu oraz połączenia zawartych na nich treści merytorycznych z możliwością zakupu produktów. Ta idea przyświecała nam podczas tworzenia aptek internetowych www.kosmetykizapteki.com, www.aptekazdrowychwlosow.pl, www.apteka-maluszka.pl i www.wstronezdrowia.pl.

Z przyjemnością informujemy, iż w dniu 27.12.2010 r. na mocy uchwały 1943/10 Zarządu Województwa Łódzkiego z dnia 14.12.2010 r. podpisana została umowa o dofinansowanie naszego projektu "Platforma sprzedażowa Apteki Internetowej www.lekizapteki.com oraz www.kosmetykizapteki.com" o numerze UDA-RPLD.04.03.00-00-102/10-00

https://www.sklepmedyczny24.eu/

InTherm

KLIMATYZACJA ▪ WENTYLACJA ▪ REKUPERACJA ▪ POWIETRZNE POMPY CIEPŁA

18 lat doświadczenia w projektowaniu, montażu i serwisie systemów

Klimatyzacja dla mieszkań, biur, sklepów

Wentylacja dla budynków biurowo-usługowych, hal produkcyjno-magazynowych

Rekuperacja dla energooszczędnych domów jednorodzinnych

Powietrzne pompy ciepła dla domów jedno i wielorodzinnych

http://in-therm.pl/

VABANK Zakład Usług Stolarskich Rafał Greczyło

Firma zajmuje się produkcją schodów drewnianych i drzwi wewnętrznych z litego drewna.

MAGNUM Ochrona

Firma nasza powstała w 1995 roku, w oparciu o decyzję Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 24 lutego 1995 roku, udzielającej koncesji nr K-9/95 na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony mienia realizowanej w formie bezpośredniej ochrony fizycznej.
Od początku swojej działalności postawiliśmy na wysoką jakość świadczonych usług oraz zatrudnianie odpowiedniej kadry pracowniczej, dopasowując jej umiejętności do wymagań naszych Klientów.
Wysoka jakość świadczonych usług oraz rzetelność ich wykonywania, przekłada się bezpośrednio na fakt powierzania nam ochrony mienia olbrzymiej wartości oraz konwoje wartości pieniężnych wielu instytucji, przedsiębiorstw i osób prywatnych.

http://www.magnumochrona.pl/

 

Curatum

Curatum to pewny partner biznesowy na długie lata. Naszym celem jest budowa długoterminowych relacji z klientem opartych na zaufaniu. Gwarantujemy poczucie bezpieczeństwa.

Poszukujemy zawsze najkorzystniejszych rozwiązań biznesowych. Znajomość rynku ubezpieczeń oraz wieloletnie doświadczenie branżowe pozwalają nam wybrać dla Państwa zawsze najlepsze rozwiązanie. Kierujemy się dobrem klienta.

Dyspozycyjność, indywidualne podejście do każdego klienta oraz realizacja misji ubezpieczeniowej wyznaczają standardy świadczonych przez Curatum usług. Jesteśmy pomocni we wszelkich aspektach współpracy.

http://curatum.biz/

Flight Level

Agencja Interaktywna "Flight Level" zajmuje się kompleksowymi usługami promowania podmiotów gospodarczych w internecie. Stworzymy Ci stronę internetową, założymy i będziemy prowadzić konta na portalach społecznościowych, uruchomimy kampanię w Google AdWords i na Facebooku (reklamy w internecie), zoptymalizujemy i wypozycjonujemy Twoją stronę internetową, stworzymy film promocyjny i wykonamy zdjęcia - w tym bardzo atrakcyjne zdjęcia z lotu ptaka (za pomocą drona). A do tego bardzo dużo usług pośrednich - wykonamy choćby nagranie wesela z powietrza czy nagramy... mecz do analizy trenerów. Wszystkie nasze usługi dostosowujemy do potrzeb Klienta. Każda firma ma inne potrzeby. Dlatego na naszej stronie nie podajemy cen za nasze usługi, gdyż w każdym przypadku usługa może wyglądać inaczej. Cena za wykonanie strony internetowej zależy od jej złożoności, a cena za pozycjonowanie np. od fraz kluczowych (u nas płacisz bowiem za uzyskany efekt) i tak dalej, a do tego możesz połączyć niektóre usługi w pakiet i uzyskać korzystną ofertę. Dlatego skontaktuj się z nami.

http://http:/www.flightlevel.pl

Dom Ubezpieczeniowy

Firma „Dom Ubezpieczeniowy” powstała w 2015 roku. Jesteśmy młodą firmą ubezpieczeniową jednak współpracujemy z najlepszymi doradcami, którzy na 
rynku są od dekad. Dzięki ich doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najkorzystniejsze rozwiązania. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach komunikacyjnych, w których możemy zaproponować najlepsze na rynku ceny, ale ubezpieczymy również Twój majątek i firmę. Wynajmujemy również bezgotówkowo samochody zastępcze z OC sprawcy.

AUTO LEASING EXPERT

Leasing- na tym znamy się najlepiej! Dbamy o to aby dopasować odpowiednie rozwiązanie dla konkretnego klienta. Rozumiemy dzisiejszego przedsiębiorcę, dla którego najcenniejszy jest czas, dlatego dojeżdżamy do klienta. Gwarantujemy minimum formalności i błyskawiczną decyzję. Dowolny samochód, w dowolnej konfiguracji oraz finansowaniu. AutoLeasingExpert- nowe auta taniej niż w salonie! 

http://autoleasingexpert.pl/

Angel Poland Group

Od ponad dekady Grupa Angel Poland kształtuje rynek luksusowych nieruchomości w Polsce. Nasze projekty wyznaczają nowy standard dla wiodących inwestycji mieszkalnych, ale zarazem unikalnych w Polsce.

Wiele inwestycji  w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie wpisało się integralnie w obraz tych miast, respektując przy tym ich niepowtarzalny charakter. Będąc przedsiębiorcą w Polsce, jednym z największych europejskich ośrodków kulturalnych, czujemy się zainspirowani do wznoszenia rezydencji odwołujących się do bogatej historii, jednocześnie naznaczonych akcentami wspólczesności.

Wiemy jak ważne są dom i przestrzeń dlatego współpracujemy z najlepszymi architektami i wykonawcami, wychodząc w ten sposób naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta. Nasz zespół składa się z ponad 300 osób, pracujących w Krakowie i Wrocławiu.

Naszym wyznacznikiem jest budowanie apartamentów, o których marzą nasi klienci.

http://pl.angelpolandgroup.com

Olmed

Mamy świadomość, iż działamy w najważniejszym obszarze funkcjonowania człowieka jakim jest jego zdrowie. W celu poprawienia stanu zdrowia naszych pacjentów oraz podnoszenia komfortu ich życia, naszym priorytetem stało się dostarczanie w szerokim zakresie, usług medycznych o najwyższej jakości. Czujemy wagę naszych poczynań i bierzemy za nie pełną odpowiedzialność.
Każdego dnia budujemy naszą pozycję i wzbogacamy cenne doświadczenia pracując z Pacjentami i dla Pacjentów. Wiemy jak ważne jest utrzymanie dobrego stanu zdrowia w każdym wieku i jak to determinuje życie człowieka. To zaufanie obecnych i przyszłych Pacjentów ma dla nas ogromną wartość i jest zachętą i motorem do dalszych działań.
 

BigParty

Balony oraz artykuły do dekoracji i zabawy stanowią główny profil naszej działalności. 

Posiadamy bogaty asortyment najprzeróżniejszych balonów, w którym mogą Państwo znależć między innymi:

Ale w naszej ofercie oprócz dekoracji balonowych znajdą Państwo wiele ciekawych pomysłów na oprawę ślubu, wesela, balu czy urodzin. Girlandy, maski, czapeczki, trąbki, świeczki i serwetki to akcesoria, które zapewnią świetną oprawę każdej imprezy. U nas znajdą Państwo moc atrakcji na Nowy Rok, karnawał czy Halloween. Wybór prezentów na Walentynki, Baby Shower czy wieczór panieński jest ogromny.

Bogata gama przedmiotów do dekoracji stołów, domów, ogrodów czy sal bankietowych sprawia że, możemy dla Państwa potrzeb stworzyć indywidualne i niepowtarzalne aranżacje, a co za tym idzie wyjątkowy klimat. W naszym sklepie znajdą Państwo produkty o sprawdzonej jakości. Współpracujemy z liderami branży dekoracyjnej, zapewniamy ogromny wybór artykuł, dzięki którym możemy w kompleksowy sposób zasopokoic potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

https://bigparty.pl/

Profol

PROFOL to czołowy importer i dystrybutor opakowań w Polsce i lider branży w Łodzi i regionie.

Wieloletnia współpraca z czołowymi europejskimi i krajowymi producentami materiałów opakowaniowych i doświadczenie zdobyte dzięki ponad 22 -letniej obecności na rynku pozwala nam na budowanie szerokiej oferty produktów niezbędnych dla opakowaniowych potrzeb Klientów.

Kompleksowość oferty, bieżąca i ciągła dostępność z magazynów BH PROFOL kilkuset pozycji z katalogów materiałów opakowaniowych, terminowość realizacji zamówień oraz doskonała relacja ceny do jakości oferowanych towarów -to gwarancją wymiernych korzyści oraz bezpieczeństwa będących bezpośrednią konsekwencja współpracy z BH PROFOL

Jako importer i dystrybutor folii stretch, dostarczamy na rynek folię o gwarantowanej wysokiej jakości. Parametry jakimi charakteryzuje się oferowana przez nas folia stretch – wytrzymałość, rozciągliwość i kleistość – zapewniają że jest bardzo wydajnym i trwałym materiałem do pakowania i zabezpieczania towarów.

Oferta nasza obejmuje także produkty takie jak folia bąbelkowa i termokurczliwa, taśmy spinające (badujące) do zabezpieczania i transportu ładunków, taśmy samoprzylepne i pianki polietylenowe

Poza produktami standardowymi dostarczamy również folie stretch oraz inne materiały opakowaniowe o niestandardowych parametrach – zaspakajając tym samym zindywidualizowane potrzeby naszych Klientów Dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić zróżnicowane wymogi potrzeb opakowaniowych naszych Klientów – zarówno tych będących dużymi zakładami produkcyjnymi jak i te firmy które działają w mniejszym wymiarze

W ofercie znajdują się także wszelkiego rodzaju akcesoria służące do pakowania i zabezpieczania ładunków, a także maszyny i urządzenia służące do mechanicznej obsługi procesu pakowania

Dzięki najwyższej jakości oferowanych produktów, doświadczonej kadrze, sprawdzonym rozwiązaniom logistycznym oraz stałemu poszerzaniu oferty sprzedażowej z sukcesami współpracujemy z czołowymi korporacjami działającymi w Polsce – i m.in. dzięki temu PROFOL staje się coraz bardziej znaną oraz rozpoznawalną marką.

http://www.profol.pl

Creazione

Jesteśmy młodą firmą założoną w 2016 roku, jednak nasze graficzne doświadczenia to kilka lat ciężkiej pracy nad wieloma projektami.

Naszą pasją jest tworzenie brandingu – identyfikacji wizualnej. Od postaw stworzymy spójny i atrakcyjny wizerunek Twojej firmy.

Od logo po t – shirt’y. Od wizytówek po billboard’y.
Zaprojektujemy dla Ciebie dosłownie wszystko.

Zaufaj nam i daj się zobaczyć.

http://www.creazione.pl

KLINIKA WDOWIAK

Sukces rozumiemy m.in. jako zadowolenie naszych Klientów. O tym, że go osiągamy świadczy nieustające zainteresowanie osób, które korzystają z usług Kliniki Wdowiak. Istotne jest także zaangażowanie ludzi, z jakimi mamy przyjemność pracować. Nasz personel tworzą oddani pracy eksperci. Swoją pracę traktują jako misję, którą jest ukazywanie prawdziwego piękna. Dzięki temu, proponowane przez salon zabiegi fryzjersko-kosmetyczne zamieniają się w profesjonalne kuracje dla ciała, twarzy i włosów.

EKO Węgiel

Jesteśmy firmą która należy do Izby Gospodarczej Sprzedawców Polskiego Węgla oraz co roku uczestniczymy w programie Rzetelna Firma. W ofercie naszej firmy znajduje się bogaty asortyment węgla kamiennego, ekogroszku, pelletu i peletu węglowego Varmo, brykietu, miału węglowego, które mogą Państwo nabyć w różnych gatunkach, w zależności od wymagań jakościowych oraz kategorii używanych pieców. Biorąc pod uwagę nasze dotychczasowe doświadczenie oraz dobra współpracę z kontrahentami krajowymi, jak i zagranicznymi, realizujemy zamówienia na każdy rodzaj opału. Wszystkie zamówienia traktujemy indywidualnie i staramy się, by jakość towaru oraz naszych usług utrzymywać każdorazowo na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych zakupem opału, zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy (składy opałowe, ciepłownie, gospodarstwa rolnicze itp.) W przypadku chęci pozyskania dodatkowych informacji zapraszamy Państwa do siedziby naszej firmy, gdzie odpowiemy na wszelkie pytania oraz doradzimy w zakresie oferowanych produktów i usług. Ceny towaru ustalane są indywidualnie w zależności od ilości i jakości zamawianego opału oraz miejsca dostawy.

http://www.eko-wegiel.pl

4Energy tomika

Proponujemy Państwu stałe usługi serwisowe obejmujące comiesięczną konserwację i regulację urządzeń. Nasz serwis jest reprezentowany przez doświadczony i fachowy personel, który gwarantuje szybkie i skuteczne usuwanie usterek i awarii. Usługi serwisowe obejmujące comiesięczną konserwację i regulację urządzeń, podnosząc w sposób istotny efektywność eksploatacji. Wykonywanie okresowych przeglądów, regulacji i konserwacji zdecydowanie zwiększa żywotność i niezawodność urządzeń grzewczych.

http://pompyciepla.pabianice.pl/

CSC Comprehensive Supply Of Construction

CSC Comprehensive Supply of Construction została stworzona w celu zaspokojenia potrzeb naszych klientów, którzy oczekują szybkości i elastyczności działania w połączeniu z atrakcyjną ofertą i należytym wykonaniem przedmiotu umowy. Lata pracy i doświadczeń zdobytych w szeroko pojętej branży budowlanej i wyposażenia wnętrz oraz sprawdzona sieć kontaktów biznesowych dały solidne podwaliny pod budowę przedsiębiorstwa o globalnym zasięgu.

 

Celem firmy jest zapewnienie sprawnego połączenia między dostawcami, a odbiorcami stolarki drewnianej i akcesoriów. Okna skandynawskie, okucia, płyty drewnopochodne, drewna konstrukcyjne to grupa produktów w których się specjalizujemy ale posiadamy też wiele innych materiałów budowlanych zgodnie z wymaganiami klienta.

http://oknaskandynawskie.pl/

OLIKOL Rail Energy

Olikol Rail Energy to firma działająca na rynku energetycznym i kolejowym. Specjalizujemy się w zakresie projektowania i budowy urządzeń sterowania ruchem kolejowym (SRK), działalność projektowa i budowlana obejmuje również elektroenergetykę nisko średnio, a także wysokonapięciową. Posiadanie własnego biura projektowego pozwala na realizację kompleksową powierzonych zadań. W strukturach naszej firmy są też brygady wykonawcze, kierownicy budów i robót zarówno energetycznych jak i SRK. Posiadamy własne zaplecze sprzętowe. Zrealizowaliśmy wiele wymagających projektów w branży kolejowej między innymi: modernizacja stacji kolejowej Witonia, Stacji Pionki, przebudowaliśmy wiele przejazdów kolejowych. Na rynku energetycznym zrealizowaliśmy np. : budowa linii 110 kV zasilającej podstacje trakcyjne (Wałki, Bogumiłowice) , zasilanie jednostki wojskowej Glinik i dużo innych. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra inżynierska daje gwarancję jakości i terminowości realizowanym projektom. Dzięki dynamicznemu rozwojowi poszukujemy nowych członków zespołu do obszarów wykonawczych i projektowych – informacje na stronie www.olikol.pl

4Foreigners

Jestem absolwentem Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie. Posiadam wieloletnie doświadczenie w kwestiach związanych
z legalizacją pobytu cudzoziemców w Polsce. Ponad sześć lat byłem pracownikiem Oddziału cudzoziemców w Wydziale Spraw Obywatelskich
i Cudzoziemców Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi. W swojej pracy zajmowałem się procedurą legalizacji pobytu w Polsce obywateli Unii Europejskiej, obywateli państw trzecich, a także zezwoleniami na pracę dla cudzoziemców. Oprócz znajomości samych przepisów posiadam dzięki temu praktyczną znajomość procedur związanych z zezwoleniami na pobyt
i pracę cudzoziemców.
Praca ta oprócz satysfakcji zawodowej pozwoliła na poszerzenie wiedzy
w aspekcie multikulturowości. Oprócz bezpośredniego kontaktu z cudzoziemcami podczas pracy w urzędzie, uczestniczyłem w wielu sympozjach, konferencjach
i szkoleniach organizowanych przez instytucje rządowe oraz pozarządowe dotyczących praw człowieka, migracji, rynku pracy, czy procedur prawnych obowiązujących cudzoziemców w Polsce. Swoją zdobytą wiedzą postanowiłem się dzielić i w roku 2014 ukończyłem roczny kurs organizowany przez Helsińską Fundację Praw Człowieka w ramach projektu „Weź kurs na wielokulturowość” stając się trenerem kompetencji multikulturowych. Aktualnie oprócz pomocy cudzoziemcom w załatwianiu wszelkich formalności urzędowych dzielę się jako trener swoją wiedzą dotyczącą multikulturowości, antydyskryminacji, praw człowieka oraz procedur związanych z legalizacją pobytu
w Polsce oraz uzyskiwaniem zezwoleń na pracę.

http://www.cudzoziemiec.net

CPD Centrum Pokryć Dachowych

Centrum Pokryć Dachowych w Koluszkach to firma handlowo- usługowa specjalizująca się w dziedzinie różnego rodzaju pokryć dachowych, działająca na rynku od 2001r. Wieloletnie doświadczenie oraz szereg wykonanych zamówień pozwala nam stwierdzić, iż jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów.

CPD Koluszki to wieloletnie doświadczenie, gwarancja jakości i innowacyjne podejście do montażu pokryć dachowych.

Jesteśmy nastawieni na innowacje i rozwój, dlatego do naszych usług wdrożyliśmy nowatorski na polskim ryku system RNW - rynny na wymiar. Więcej na temat tego systemy przeczytacie Państwo w odrębnej zakładce naszej strony www.

Zastosowane nowe technologie oraz właściwe zarządzanie logistyką w firmie sprawiły, iż działamy na bardzo rozległym terytorium centralnej Polski, obsługując województwa: łódzkie i mazowieckie.

http://www.cpdkoluszki.pl

A&M Safety

Firma A&M od ponad 22 lat działa na rynku polskim oraz europejskim.
Charakteryzują nas 3 filary działalności:

  • Zaopatrzenie wszelkiego rodzaju firm produkcyjnych różnych branż w środki ochrony indywidualnej dla pracowników, głównie w obuwie robocze, okulary i rękawice ochronne. W swojej ofercie posiadamy jedynie renomowane, markowe produkty znanych europejskich producentów takich jak: Bolle Safety, Niroflex, Artra, AMF, czy Giasco.
  • Zaopatrzenie przemysłu mięsnego oraz spożywczego w akcesoria niezbędne podczas produkcji m. in. Noże, stalki, obuwie białe oraz systemy higieny Vikan
  • Produkcja odzieży białej HACCP (ubrania masarskie, piekarskie) oraz odzieży roboczej (ubrania typu szwedzkiego, polary)

Po więcej szczegółów zapraszamy na nasze strony http://www.agamo.pl, http://www.bhp.agamo.pl oraz do sklepu internetowego http://sklep.agamo.pl

KANCELARIA KUŚMIEREK

Kancelaria Kuśmierek – doradztwo restrukturyzacyjne w zakresie rozwiązań dla biznesu w kryzysie. Przygotowujemy plany restrukturyzacyjne, dokonujemy analizy i negocjujemy z wierzycielami. Zastosowanie rozwiązań prawnych w ramach Prawa restrukturyzacyjnego i Prawa upadłościowego umożliwia stworzenie dla firmy najbardziej efektywnych planów naprawy. Business recovery and insolvency – ZMIANA – WYBÓR – ZASADY.

 

 

http://www.kancelaria-kusmierek.pl/

 

 

TRANS SP

Trans Sp. z o.o. to firma, która specjalizuje się w transporcie maszyn ponadgabarytowych, transporcie maszyn ponadnormatywnych. Jesteśmy liderami w transporcie maszyn ciężkich oraz wysokich. Naszą firmę cechuje przede wszystkim profesjonalizm, szybkość oraz bezpieczeństwo przewożonego towaru. Posiadamy flotę pojazdów dzięki którym, realizacja nawet najbardziej wymagających ładunków przebiega bardzo sprawnie i terminowo. Dysponujemy wyspecjalizowanym taborem wyposażonym w najazdy oraz wciągarki. Nasi kierowcy to fachowcy w dziedzinie transportu ponadnormatywnego. Możemy wyróżnić się profesjonalnymi kierowcami, którzy dbają o przewożony ładunek. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę oraz na najwyższy poziom wykonania zlecenia podczas transportu ponadgabarytowego.

Firma Trans Sp. z o.o. to nieustannie dynamicznie rozwijająca się firma w branży transportu ponadgabarytowego. Posiadany przez nas sprzęt najwyższej jakości, przystosowany do transportu ponadnormatywnego pozwala nam realizować zlecenia dla bardzo szerokiego grona klientów.