Aktualności

Zwycięstwa drużyn Akademii Widzewa

W miniony weekend swój mecz ligowy z Włókniarzem Pabianice wygrał Widzew z rocznika 2007. Sparingowo z zespołem Warty Sieradz mierzył się natomiast rocznik 2004.

W miniony weekend większość zespołów Akademii Widzewa nie grała - następna kolejka w ligach dziecięcych i młodzieżowych zaplanowana jest na 10-11 listopada.

O ligowe punkty walczył jedynie zespół młodzików z rocznika 2007, prowadzony przez Dariusza Nawrockiego. Młodzi widzewiacy wygrali z Włókniarzem Pabianice 6:0 i z kompletem punktów prowadzą w tabeli swoich rozgrywek.

Młodzik D2 grupa I (2007, trener: Dariusz Nawrocki)

Widzew Łódź - Włókniarz Pabianice 6:0

Bramki: Szymon Brzeziński - 3, Kuba Dryzner - 2, Kacper Sawko.

Widzew: Michał Kaczorowski, Dawid Pietrzko, Maciek Sowiński, Maciek Szpura, Daniel Tutaj, Marcel Bezat, Szymon Brzeziński, Kuba Dryzner, Marcel Rosiak, Krzysiek Supera, Kacper Sawko, Michał Szpura, Klaudia Kiełczewska, Mikołaj Kuklewski, Patryk Szabela, Patryk Słowiński, Oskar Pacyna, Dawid Juga.

Sparingowo z zespołem Warty Sieradz z rocznika 2003 występującym na co dzień w I lidze wojewódzkiej grał widzewski rocznik 2004, prowadzony przez Bartosza Bieleckiego. Mecz rozegrano dość nietypowo, bo trzy razy po 30 minut. Łodzianie wygrali 3:1

C1 trampkarz (2004, trener: Bartosz Bielecki)

Widzew Łódź - Warta Sieradz 3:1

Bramki dla Widzewa: Patryk Kowasz - 2, Szymon Szymczak.

Widzew: Dawid Owczarek, Kacper Kotlicki, Jakub Miziołek, Cezary Cichal, Kamil Jakubowski, Daniel Wierucki, Szymon Szymczak "Sieman", Szymon Mirowski, Kamil Zadka, Damian Związek, Szymon Szymczak, Patryk Kowasz, Jakub Krajewski, Aleksander Jonczyk, Mateusz Ludwig, Mateusz Saganiak.

W weekend od zwycięstwa udział w barażach do II ligi wojewódzkiej rozpoczęli piłkarze trenera Przemysława Szulca. Pisaliśmy o tym tutaj -> https://widzew.com/-/akademia-widzewa-rocznik-2006-krok-blizej-awansu.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - GKS Tychy 19.09.2021

Widzew Łódź - GKS Tychy 19.09.2021

Tabela rozgrywek

1 Korona Kielce 22
2 Widzew Łódź 20
3 Sandecja Nowy Sącz 16
4 Miedź Legnica 15
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15
6 GKS Tychy 15
7 ŁKS Łódź 14
Pełna tabela