Aktualności

Zwalniasz miejsce w Sercu Łodzi? Weź udział w konkursie

W czwartek na antenie Widzew.FM zostanie przeprowadzony konkurs dla karnetowiczów, którzy przynajmniej cztery razy zwolnili swoje miejsce w Sercu Łodzi. Audycja "Widzewska Podróż do Przeszłości" rozpocznie się o godz. 9:15

Już w najbliższą niedzielę Widzewiacy zmierzą się z Podbeskidziem Bielsko-Biała w meczu 34. kolejki  Fortuna I ligi. Kibice, którzy nie będą mogli pojawić się na stadionie od poniedziałku mogą zwalniać swoje miejsca karnetowe i umożliwić tym samym oglądanie spotkania innym fanom łódzkiej drużyny.

Przypomnijmy, że dla karnetowiczów, którzy regularnie udostępniają swoje krzesełka innym kibicom, Klub przygotował specjalne, dodatkowe zniżki w oficjalnym sklepie Widzewa Łódź, a także udostępni możliwość udziału w konkursach z nagrodami. Pierwszy z nich już w najbliższy czwartek na antenie klubowego radia Widzew.FM.

Zasady konkursu są proste. Do karnetowiczów z przynajmniej czterema zwolnieniami na koncie zostaną rozesłane wiadomości mailowe z potwierdzeniem prawa do udziału w zabawie. Pytanie konkursowe zostanie zadane na koniec programu "Widzewska Podróż do Przeszłości" i będzie dotyczyć historii rywalizacji z popularnymi "Góralami".

Kibice znający poprawną odpowiedź mogą przesyłać ją na adres mailowy redakcja@widzew.com. Do dwóch fanów, którzy jako pierwsi podadzą poprawne odpowiedzi, trafią dwa podwójne zaproszenia VIP na mecz z Podbeskidziem. Zwycięzcy zostaną poinformowani o otrzymaniu wejściówek drogą mailową.

REGULAMIN KONKURSU DLA KARNETOWICZÓW [KLIKNIJ]

Zachęcamy do włączenia odbiorników w czwartek punktualnie o 9:15 i uważnego słuchania historycznych ciekawostek podczas audycji "Widzewska Podróż do Przeszłości".


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Prezentacja Autokaru 28.06.2022

Prezentacja Autokaru 28.06.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 77
2 Widzew Łódź 62
3 Arka Gdynia 61
4 Korona Kielce 56
5 Odra Opole 51
6 Chrobry Głogów 50
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela