Aktualności

Zostań partnerem Akademii Widzewa!

Widzew Łódź stawia na najmłodszych i liczy na współpracę z drużynami i szkołami piłkarskimi w województwie łódzkim.

W celu zapewnienia najzdolniejszej piłkarsko młodzieży odpowiedniego rozwoju Akademia Widzewa latem przeszła reorganizację. W jej efekcie w strukturze klubu pozostało 7 roczników młodzieżowych (od 1999/2000 do 2006), podzielonych na 9 drużyn. Nie oznacza to jednak, że klub nie interesuje się rozwojem młodszych adeptów piłki nożnej. Wręcz przeciwnie. Z uwagi na problemy dotyczące dostępnej infrastruktury treningowej, z której Widzew mógłby korzystać, klub zdecydował się na rozpoczęcie współpracy z innymi szkołami i drużynami młodzieżowymi.

Dzięki temu każdy zainteresowany zespół młodzieżowy może zostać Oficjalnym Partnerem Akademii Widzewa Łódź. Wiąże się to nie tylko z prawem do korzystania z herbu czterokrotnego mistrza Polski, ale też z licznymi korzyściami - bieżącymi i odłożonymi w przyszłość. Kadra szkoleniowa i kierownicza widzewskiej Akademii zapewnia wsparcie w zakresie przekazywania wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz pomoc w podnoszeniu kwalifikacji trenerskich. Członkowie drużyn partnerskich za symboliczną złotówkę mogą również uczestniczyć w domowych meczach pierwszego zespołu Widzewa i podglądać na żywo grę drużyny prowadzonej przez legendarnego Franciszka Smudę.

- Zależy nam na tym, by wspierać rozwój najmłodszych piłkarzy, ale też chcemy, aby uzdolniona młodzież mogła w przyszłości stawać się częścią naszego klubu. Dlatego chcemy nawiązać współpracę z drużynami i szkołami piłkarskimi. Dzięki temu będziemy mogli monitorować rozwój przyszłych piłkarzy. Wierzymy przy tym, że nasza wiedza i doświadczenie pomogą trenerom podnosić ich umiejętności, co przekładać będzie się na uczęszczające na ich zajęcia dzieci. Najzdolniejszych chłopców będziemy promować, na czym skorzystają również ich macierzyste ośrodki i pierwsi wychowawcy - kierownik klubu Waldemar Krajewski.

Szczegóły znaleźć można w załączonej ofercie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Waldemarem Krajewskim (mailowo: kierownik@widzew.com lub telefonicznie: 600-403-852).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 27.05.2020

Trening 27.05.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela