Aktualności

Zobacz, jak na Łodziance trenują młodzi piłkarze z Ukrainy

W czwartek 17 marca odbył się pierwszy trening dla zawodników, którzy uciekli z owładniętej wojną Ukrainy. Zajęcia rejestrowała kamera WidzewTV!

Trening dla grupy trzynastu piłkarzy w wieku trampkarzy i juniorów młodszych przeprowadził Oleksii Bilorukavyi - trener i koordynator ds. relacji społecznych. Zajęcia odbyły się na sztucznej murawie, a po ich zakończeniu z zawodnikami spotkał się prezes Mateusz Dróżdż i wiceprezes Michał Rydz.

Młodzi piłkarze pochodzą z różnych regionów Ukrainy: z Łucka, Czernichowa i Dnipro. Po przyjęciu do Akademii zostali podzieleni na dwie grupy: U-13 i U-18, które odbywają treningi w ośrodku szkoleniowym przy ulicy Małachowskiego. W poniedziałek trener Bilorukavyi razem z dyrektorem Akademii Widzewa Maciejem Szymańskim poprowadził pierwsze zebranie dla rodziców ukraińskich zawodników.

Premierowym zajeciom dla starszych zawodników przyglądały się kamery WidzewTV, a materiał z wizyty, w którym znalazły się wypowiedzi trenera Bilorukavyiego i jednego z młodych zawodników, dostępny jest na oficjalnym kanale klubowej telewizji.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Prezentacja Autokaru 28.06.2022

Prezentacja Autokaru 28.06.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 77
2 Widzew Łódź 62
3 Arka Gdynia 61
4 Korona Kielce 56
5 Odra Opole 51
6 Chrobry Głogów 50
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela