Aktualności

Zdobądź koszulkę od piłkarza - stwórzmy prezent dla dzieciaka!

Tylko do soboty 27 listopada kibice Widzewa mogą wylicytować jedną z pięciu koszulek przekazanych przez piłkarzy czterokrotnego mistrza Polski. Zysk z licytacji zostanie przeznaczony na pomoc dzieciom z łódzkich domów dziecka!

Przypomnijmy, że aukcje charytatywne są organizowane przez zawodników pierwszej drużyny i stanowią część szerszej akcji, której finał przypadnie na mecz 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski z Wisłą Kraków (czwartek 2 grudnia, godz. 20:00).  Klub wyszedł z inicjatywą we współpracy z łódzkimi domami dziecka, a w jej ramach na kilka dni przed spotkaniem i w dniu zawodów każdy kibic będzie mógł przekazać m.in. słodycze oraz gadżety Widzewa, które następnie trafią do podopiecznych lokalnych domów dziecka. O szczegółach zbiórki Klub będzie informował tuż po zakończeniu niedzielnego spotkania z Zagłębiem Sosnowiec.

Zdj. nr 2 - Chcesz zdobyć koszulkę, w której Marek Hanousek zdobył gola w Fortuna Pucharze Polski?

W akcję włączyły się zorganizowane grupy fanów Widzewa, jak również pracownicy Klubu, w tym piłkarze pierwszej drużyny. Zawodnicy przeprowadzili w swoim gronie zbiórkę środków finansowych - część z nich przeznaczą bezpośrednio na zakup prezentów dla dzieci z domów dziecka, a za drugą część nabyli pięć koszulek meczowych - z nazwiskami Daniela Tanżyny, Marka Hanouska (obie z meczu Pucharu Polski z GKS-em 1962 Jastrzębie), Jakuba Wrąbla, Juliusza Letniowskiego (z meczu przeciw Koronie Kielce) i Pawła Zielińskiego. Trykoty trafiły na licytację na portalu Allegro - potrwa ona do najbliższej soboty 27 listopada. Cały zysk z licytacji przeznaczony zostanie na zakup podarunków dla dzieci.

Zdj. nr 3 - Na licytację trafiła też wyjątkowa koszulka Juliusza Letniowskiego ze starcia przeciwko Koronie Kielce.

Zwycięzcy licytacji będą mogli zdecydować, czy na koszulce ma się znaleźć podpis jednego zawodnika, czy całej drużyny. Nie czekaj, pomóż nam stworzyć paczki dla dzieci z łódzkich domów dziecka! Weź udział w licytacji jednej z pięciu koszulek piłkarzy pierwszej drużyny Widzewa Łódź! Razem Tworzymy Siłę!

KLIKNIJ I LICYTUJ KOSZULKĘ DANIELA TANŻYNY

KLIKNIJ I LICYTUJ KOSZULKĘ MARKA HANOUSKA

KLIKNIJ I LICYTUJ KOSZULKĘ JAKUBA WRĄBLA

KLIKNIJ I LICYTUJ KOSZULKĘ JULIUSZA LETNIOWSKIEGO

KLIKNIJ I LICYTUJ KOSZULKĘ PAWŁA ZIELIŃSKIEGO


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Ruch Chorzów 28.01.2022

Widzew Łódź - Ruch Chorzów 28.01.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 44
2 Widzew Łódź 39
3 Korona Kielce 35
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 Chrobry Głogów 29
Pełna tabela