Aktualności

Wypowiedzi piłkarzy po meczu Warta Poznań - Widzew Łódź

Zawodnicy Widzewa Łódź w swoim trzecim zimowym sparingu przegrali 1:3 z poznańską Wartą. Po spotkaniu skomentowali to, co wydarzyło się na boisku w Grodzisku Wielkopolskim.

Krystian Nowak:

Straciliśmy trzy bramki, których mogliśmy i powinniśmy uniknąć: raz po rzucie wolnym, a dwa razy po rzutach rożnych. Musimy nad tym popracować, bo z akcji piłkarze Warty nie stwarzali groźnych sytuacji pod naszą bramką. Wiadomo, że Warta jest na innym etapie przygotowań - zaraz zaczyna ligę, a my jesteśmy dopiero w drugim tygodniu pracy i na pewno mamy trochę inne obciążenie w nogach. Jest jeszcze trochę czasu do startu ligi, a my mamy nad czym pracować, żeby być w pełni gotowości na 20 lutego na mecz z Koroną.

Robert Prochownik:

Było trochę chaosu w grze i niecelnych podań po obu stronach, ale w drugiej połowie wyglądaliśmy lepiej na boisku. Potwierdziła to bramka zdobyta przez Pawła Tomczyka z rzutu karnego. Przed nami nadal dużo pracy w okresie przygotowawczym.

Miłosz Mleczko:

Początek drugiej połowy był bardzo intensywny pod naszą bramką. Nie weszliśmy dobrze w tę część meczu i było dużo sytuacji w naszej szesnastce, w szczególności ze stałych fragmentów gry w wykonaniu Warty, z którymi mieliśmy dzisiaj kłopot. Przegraliśmy ten sparing i nie można go oceniać pozytywnie. Mimo że są to mecze kontrolne, to chcemy je wygrywać. Musimy się w nich pokazywać z lepszej strony.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 24.02.2021

Trening 24.02.2021

Tabela rozgrywek

8 Odra Opole 24
9 Puszcza Niepołomice 23
10 Chrobry Głogów 22
11 Widzew Łódź 22
12 Korona Kielce 21
13 Stomil Olsztyn 20
14 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 16
Pełna tabela