Aktualności

WOWP z kolejną wpłatą na Akademię Widzewa

Wielka Orkiestra Widzewskiej Pomocy niezmiennie gra i mocno wspiera klubową kuźnię talentów. Na przełomie września i października na konto Akademii Widzewa trafił kolejny przelew od sponsora strategicznego, w wysokości 35 tys. zł.

Fani finansujący WOWP, w tym kibice zrzeszeni w ramach Klubu "1910" (czyli wpłacający regularnie stałe kwoty), wspierają Akademię jako sponsor strategiczny od 2017 roku. W lipcu 2020 roku zawarta została nowa umowa pomiędzy zarządzającym akcją Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Kibiców "Tylko Widzew" a klubem, na mocy której współpraca ta kontynuowana jest również w sezonie 2020/2021.

Kibice Widzewa współtworzący WOWP przelewają na konto środki finansowe, przekazywane następnie do klubu, gdzie przeznaczane są przez Akademię Widzewa na wynajem obiektów treningowych, zakup sprzętu treningowego, technicznego do analizowania spotkań czy medycznego do opieki nad zawodnikami, ale także na transport i wyżywienie. Warto odnotować, że łączna kwota przekazana do klubu w sezonie 2019/20, w ramach realizacji poprzedniej umowy, wyniosła 210 tysięcy złotych.

Cieszymy się, że Widzew może liczyć na wsparcie swoich kibiców, którzy cyklicznie wpłacają na konto stowarzyszenia kwoty pieniężne mające pomóc w szkoleniu widzewskiej młodzieży (Pierwszy milion WOWP! - CZYTAJ WIĘCEJ). Zachęcamy jednocześnie do dołączenia do Klubu "1910", zrzeszającego fanów dokonujących regularnych wpłat na WOWP. Klub ten może liczyć na szereg korzyści, także w kontekście uczęszczania na domowe meczem Widzewa Szczegóły akcji można znaleźć na oficjalniej stronie OSK "Tylko Widzew" (KLIKNIJ TUTAJ).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. III

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. III

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 23
2 Korona Kielce 22
3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
4 GKS Tychy 18
5 ŁKS Łódź 17
6 Odra Opole 17
7 Arka Gdynia 16
Pełna tabela