Aktualności

WOWP nie zwalnia tempa

Na przełomie stycznia i lutego na konto Akademii Widzewa trafił kolejny przelew od jej sponsora strategicznego - Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy.

Fani finansujący WOWP, w tym kibice zrzeszeni w ramach Klubu "1910" (czyli wpłacający regularnie stałe kwoty), wspierają Akademię jako sponsor strategiczny od 2017 roku. W lipcu 2020 roku zawarta została nowa umowa pomiędzy zarządzającym akcją Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Kibiców "Tylko Widzew" a klubem, na mocy której współpraca ta kontynuowana jest również w sezonie 2020/2021 i stanowi bardzo ważne wsparcie w funkcjonowaniu widzewskiej kuźni talentów.

Kibice Widzewa, którzy współtworzą WOWP, przelewają na konto środki finansowe, przekazywane następnie do klubu. Akademia Widzewa przeznacza je na wynajem obiektów treningowych, zakup sprzętu treningowego, technicznego do analizowania spotkań czy medycznego do opieki nad zawodnikami, ale także na transport i wyżywienie. Łączna kwota przekazana w ten sposób w całym poprzednim sezonie 2019/20 wyniosła 210 tysięcy złotych.

Na przełomie stycznia i lutego 2021 roku na konto Akademii Widzewa wpłynęła kolejna wpłata z WOWP - w wysokości 35 tysięcy złotych. Cieszymy się, że Widzew może liczyć na wsparcie swoich kibiców, którzy cyklicznie wpłacają na konto stowarzyszenia kwoty pieniężne mające pomóc w szkoleniu widzewskiej młodzieży (Pierwszy milion WOWP! - CZYTAJ WIĘCEJ).

Dziękujemy za każdą, najdrobniejszą nawet wpłatę. Zachęcamy jednocześnie do dołączenia do Klubu "1910", zrzeszającego fanów dokonujących regularnych wpłat na WOWP. Klub ten, do którego wstąpiło już ponad 700 osób, może liczyć na szereg widzewskich korzyści. Szczegóły akcji znajdują się na oficjalniej stronie OSK "Tylko Widzew" (KLIKNIJ TUTAJ).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. II

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. II

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 23
2 Korona Kielce 22
3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
4 GKS Tychy 18
5 ŁKS Łódź 17
6 Odra Opole 17
7 Arka Gdynia 16
Pełna tabela