Aktualności

Włókniarz Zelów kolejnym klubem współpracującym z Widzewem Łódź

Włókniarz Zelów został kolejnym klubem współpracującym z Widzewem Łódź. Współpraca ma dotyczyć przede wszystkim grup młodzieżowych Włókniarza, m.in. w zakresie edukacji trenerów oraz ścieżki rozwoju dla najlepszych zawodników.

Widzew Łódź  - obok projektu Młody Widzew - cały czas rozwija również sieć klubów współpracujących. Do grona tego dołączył właśnie Włókniarz Zelów. Zespół seniorów Włókniarza występuje na poziomie IV ligi, ale współpraca dotyczyć będzie przede wszystkim grup młodzieżowych, m.in. w zakresie edukacji trenerów i ich uczestnictwa w różnego rodzaju wydarzeniach szkoleniowych, np. zdalnych webinarach i stacjonarnych warsztatach na terenie ośrodka treningowego Akademii Widzewa przy ul. Małachowskiego.

- Dla wyróżniających się zawodników Włókniarza z najmłodszych kategorii wiekowych udostępniona zostanie ścieżka rozwoju w oparciu o reprezentacje Akademii oraz drużyny Akademii. Dla nas z kolei współpraca z Włókniarzem Zelów to głównie poszerzenie możliwości obserwacyjnych w okręgu piotrkowskim nie tylko o zawodników Włókniarza, ale także innych okolicznych klubów - mówi Maciej Szymański, dyrektor Akademii Widzewa.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. III

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. III

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 23
2 Korona Kielce 22
3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
4 GKS Tychy 18
5 ŁKS Łódź 17
6 Odra Opole 17
7 Arka Gdynia 16
Pełna tabela