Aktualności

Wielki finał PGE Widzew Cup o 17:00 w Sercu Łodzi!

Z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości 29 września w bazie treningowej przy ul. Małachowskiego odbędzie się ogólnopolski turniej 11-latków. Finał imprezy i mecz o trzecie miejsce zostaną rozegrane na stadionie Widzewa.

Rywalizacja młodych zawodników rozpocznie się już o 9 rano w ośrodku sportowym w Parku 3 Maja, gdzie zapraszamy wszystkich kibiców. Do walki o medale stanie osiem zespołów. Oprócz dwóch drużyn Widzewa, w Łodzi wystąpią: Siarka Tarnobrzeg, KKS Kalisz, Odra Opole, Elana Toruń, Mazovia Rawa Mazowiecka i Barca Academy Warszawa. Spotkania fazy grupowej, mecze o miejsca 5-8. oraz półfinały odbędą się we wspomnianej bazie treningowej Widzewa przy ul. Małachowskiego. Mecz o trzecie miejsce oraz finał zostaną z kolei rozegrane już na stadionie przy al. Piłsudskiego 138, przed meczem II ligi czerwono-biało-czerwonych z Siarką.

Spotkania o medale rozpoczną się o godzinie 17:00, a zaraz po nich na stadionie Widzewa będzie miała miejsce ceremonia wręczenia nagród najlepszym zespołom i zawodnikom (około godziny 17:45). Cały turniej transmitowany będzie w kanale otwartym WidzewTV, a już od godziny 17:15 otwarte zostaną bramy stadionu przy al. Piłsudskiego 138, dlatego wszyscy kibice wybierający się na mecz z Siarką będą mogli obejrzeć na żywo decydujące momenty najważniejszych spotkań turnieju i rozdanie pucharów. Bądźcie z nami!

LINK DO TRANSMISJI (WEJDŹ)


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - GKS Tychy 19.09.2021

Widzew Łódź - GKS Tychy 19.09.2021

Tabela rozgrywek

1 Korona Kielce 22
2 Widzew Łódź 20
3 Sandecja Nowy Sącz 16
4 Miedź Legnica 15
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15
6 GKS Tychy 15
7 ŁKS Łódź 14
Pełna tabela