Aktualności

Widzewski turniej rocznika 2011

W niedzielę na boisku przy ul. Szpitalnej w Łodzi odbył się turniej piłkarski rocznika 2011 organizowany przez partnera Akademii Widzewa. Po zmaganiach piłkarskich młodzi zawodnicy odwiedzili stadion Widzewa.

W rywalizacji sportowej udział wzięły cztery drużyny: gospodarz SP Widzew Łódź (oficjalny partner Akademii Widzewa), Elana Toruń, Górnik Kłodawa i Star Starachowice. Każdy z zespołów mierzył się z rywalami w formule mecz i rewanż. Dla wszystkich drużyn możliwość zmierzenia się z przeciwnikiem z innego regionu była ważnym i cennym doświadczeniem.

Zgodnie z ocenami uczestników zawodów, zwycięzcami byli tego dnia wszyscy, ponieważ atmosfera turnieju była znakomita, a po emocjach sportowych młodych piłkarzy i ich opiekunów czekały dodatkowe atrakcje.

Po zakończeniu turnieju wszyscy jego uczestniczy udali się na wycieczkę na stadion Widzewa. Oprowadzał ich Marcin Tarociński, który opowiadał zgromadzonym o historii klubu, ale też o wyjątkowości obiektu, na którym swoje mecze rozgrywają czerwono-biało-czerwoni. Pasjonującą podróż zakończył wspólny obiad w restauracji "W Sercu Łodzi".

Goście byli zachwyceni. Zapewniali, że wrócą wkrótce do Łodzi, by zobaczyć na żywo mecz z trybun widzewskiego stadionu. - Po rozgrywkach chłopcy otrzymali upominki, następnie zafundowano nam zwiedzanie stadionu Widzewa Łódź, gdzie zawodnicy poznali kawał historii klubu, mogli rozgościć się w szatni zawodników i zobaczyć stadion z perspektywy murawy. Bardzo dziękuję za zaproszenie naszym przyjaciołom z Widzewa Łódź - powiedział oficjalnej stronie Elany Krzysztof Jaroszewski trenujący toruńskich żaków.

Fot. Tadeusz Jakubik


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Stal Głowno - Widzew II Łódź 18.09.2021

Stal Głowno - Widzew II Łódź 18.09.2021

Tabela rozgrywek

1 Korona Kielce 22
2 Widzew Łódź 19
3 Miedź Legnica 15
4 ŁKS Łódź 14
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 12
6 GKS Tychy 11
7 Odra Opole 11
Pełna tabela