Aktualności

Widzewski turniej rocznika 2011

W niedzielę na boisku przy ul. Szpitalnej w Łodzi odbył się turniej piłkarski rocznika 2011 organizowany przez partnera Akademii Widzewa. Po zmaganiach piłkarskich młodzi zawodnicy odwiedzili stadion Widzewa.

W rywalizacji sportowej udział wzięły cztery drużyny: gospodarz SP Widzew Łódź (oficjalny partner Akademii Widzewa), Elana Toruń, Górnik Kłodawa i Star Starachowice. Każdy z zespołów mierzył się z rywalami w formule mecz i rewanż. Dla wszystkich drużyn możliwość zmierzenia się z przeciwnikiem z innego regionu była ważnym i cennym doświadczeniem.

Zgodnie z ocenami uczestników zawodów, zwycięzcami byli tego dnia wszyscy, ponieważ atmosfera turnieju była znakomita, a po emocjach sportowych młodych piłkarzy i ich opiekunów czekały dodatkowe atrakcje.

Po zakończeniu turnieju wszyscy jego uczestniczy udali się na wycieczkę na stadion Widzewa. Oprowadzał ich Marcin Tarociński, który opowiadał zgromadzonym o historii klubu, ale też o wyjątkowości obiektu, na którym swoje mecze rozgrywają czerwono-biało-czerwoni. Pasjonującą podróż zakończył wspólny obiad w restauracji "W Sercu Łodzi".

Goście byli zachwyceni. Zapewniali, że wrócą wkrótce do Łodzi, by zobaczyć na żywo mecz z trybun widzewskiego stadionu. - Po rozgrywkach chłopcy otrzymali upominki, następnie zafundowano nam zwiedzanie stadionu Widzewa Łódź, gdzie zawodnicy poznali kawał historii klubu, mogli rozgościć się w szatni zawodników i zobaczyć stadion z perspektywy murawy. Bardzo dziękuję za zaproszenie naszym przyjaciołom z Widzewa Łódź - powiedział oficjalnej stronie Elany Krzysztof Jaroszewski trenujący toruńskich żaków.

Fot. Tadeusz Jakubik


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Garbarnia Kraków 14.09.2019 (WOKÓŁ MECZU)

Widzew Łódź - Garbarnia Kraków 14.09.2019 (WOKÓŁ MECZU)

Tabela rozgrywek

4 Znicz Pruszków 16
5 Stal Rzeszów 16
6 Bytovia Bytów 15
7 Widzew Łódź 15
8 Olimpia Elbląg 15
9 Błękitni Stargard 15
10 GKS Katowice 14
Pełna tabela