Aktualności

Widzewska Akademia Techniki znowu w akcji!

Widzew Łódź proponuje specjalne zajęcia dedykowane młodym adeptom piłki nożnej. Jesienne treningi odbędą się w nowej lokalizacji - start już w najbliższą niedzielę.

Treningi w ramach Widzewskiej Akademii Techniki mają na celu podnoszenie umiejętności technicznych młodych zawodników, w szczególności umiejętności kontroli nad piłką. Struktura jednostki treningowej jest zaplanowana w taki sposób, by każdy z zawodników miał możliwie jak najwięcej kontaktów z piłką, a odpowiednia liczba zawodników na treningu pozwoli trenerowi korygować ich zachowania.

Inauguracja Widzewskiej Akademii Techniki miała miejsce 13 września, kiedy to na obiektach Chojeńskiego Klubu Sportowego odbył się pierwszy tego typu trening z Marcinem Stanisławskim. Teraz grający trener czerwono-biało-czerwonych futsalistów poprowadzi zajęcia w osrodku szkoleniowym przy ulicy Małachowskiego. Start w najbliższą niedzielę, 31 października, o godzinie 19:00.

Każdy zainteresowany powinien zgłosić chęć wzięcia udziału w jednostce treningowej i zrobić kolejny krok w kierunku realizacji swoich marzeń. Zapraszamy w szczególności zawodników Młodego Widzewa, ale także zawodników z przynależnością klubową. Zajęcia są skierowane do młodych piłkarzy z roczników 2007-2013.

Rodziców chcących zapisać swoje dziecko na trening Widzewskiej Akademii Techniki prosimy o wysyłanie wiadomości mailowych o nazwie "Akademia Techniki" na adres akademia@widzew.com. W załączeniu należy przesłać również wypełnioną kartę kwalifikacyjną, która znajduje się poniżej do pobrania. W odpowiedzi otrzymają Państwo szczegółowe informacje dotyczące uczestnictwa w zajęciach treningowych.

KARTA KWALIFIKACYJNA [POBIERZ]

Pełna oferta treningowa:

- treningi dostosowane do wieku i umiejętności uczestników,

- podział na małe grupy treningowe (do 8 zawodników),

- dedykowany program szkolenia,

- wykwalifikowana kadra trenerska.

Serdecznie zapraszamy na treningi Widzewskiej Akademii Techniki!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Wisła Kraków 02.12.2021 cz. III

Widzew Łódź - Wisła Kraków 02.12.2021 cz. III

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 41
2 Widzew Łódź 38
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 ŁKS Łódź 29
Pełna tabela