Aktualności

Widzew zdecydowanie najlepszy, również w serwisie YouTube!

Czerwono-biało-czerwoni są najlepsi w Polsce pod względem średniej frekwencji na meczach domowych w bieżącym sezonie. Są również liderem rozgrywek II ligi. We wrześniu osiągnęli do tego olbrzymi sukces medialny.

Wrześniowy raport SoTrender analizujący wyniki oglądalności i popularności treści wideo publikowanych w serwisie YouTube wykazał, że w minionym miesiącu WidzewTV był najczęściej oglądanym kanałem w kraju w kategorii "kluby sportowe". Klubowa telewizja Widzewa nie miała sobie równych, notując ponad 400 tysięcy wyświetleń (przy siedmioprocentowym wzroście miesiąc do miesiąca). Drugi w tym zestawieniu kanał Śląska Wrocław zanotował mniej niż 300 tysięcy, a podium, ze zbliżonym wynikiem - zamknęła Legia Warszawa.

Co ciekawe, najwięcej wyświetleń we wrześniu zanotował mecz Widzewa z Górnikiem Łęczna, mimo że spotkanie to w transmitowała Telewizja Publiczna (w otwartych kanałach telewizyjnych i Internecie). Zapis wideo tego meczu zrealizowanego przez WidzewTV wyświetlony został ponad 33 tysiące razy. Niewiele mniej odsłon odnotowała bramka Filipa Mihaljevicia na 4:0 w meczu z Błękitnymi Stargard (ponad 30 i pół tys.).

Według liczby subskrybentów WidzewTV utrzymał szóste miejsce, ale warto zaznaczyć, że w pierwszej dziesiątce najlepszych w tej kategorii kanałów zanotował największy miesięczny wzrost (sześć procent). Zapraszamy do subskrybowania naszego kanału.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec 28.11.2021

Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec 28.11.2021

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 41
2 Widzew Łódź 38
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 ŁKS Łódź 29
Pełna tabela