Aktualności

Widzew Łódź rozpoczyna walkę w I lidze futsalu

Piłkarze Widzew Łódź Futsal w niedzielę 26 września o godz. 16:00 rozpoczną zmagania w grupie północnej I ligi Futsalu. Pierwszym rywalem łodzian będzie ekipa Futsalu Szczecin, a spotkanie zostanie rozegrane w Hali Parkowej.

4. drużyna zeszłego sezonu postawiła sobie jasny cel - awans do Statscore Futsal Ekstraklasy. Zespół prowadzony przez trenera Marcina Stanisławskiego został wzmocniony kilkoma transferami, wśród których najciekawiej wygląda pozyskanie do kadry Daniela Krawczyka, byłego reprezentanta Polski i najskuteczniejszego strzelca w historii futsalowej ekstraklasy. Wzmocniony został również sztab szkoleniowy, a rolę asystenta trenera objął Marcin Łagiewski.

Pierwszym rywalem łodzian będzie drużyna Futsalu Szczecin, 13. zespół minionych rozgrywek, który pozostał w lidze dzięki wycofaniu się jednego z zespołów. Warto nadmienić, że w zespole ze stolicy województwa zachodniopomorskiego od niedawna występuje Radosław Janukiewicz - doświadczony bramkarz i były zawodnik Pogoni Szczecin.

Pierwszy gwizdek w niedzielnym meczu Widzew Łódź Futsal - Futsal Szczecin zabrzmi o godz. 16:00, a my przypominamy, że w sprzedazy dostepne są wejściówki na to spotkanie w cenach: bilet normalny - 15 zł, ulgowy - 5 zł. Doping wypełnionej po brzegi Hali Parkowej na pewno pomoże czerwono-biało-czerwonym!

KUP BILET NA MECZ Z FUTSALEM SZCZECIN [KLIKNIJ]


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 32
2 Korona Kielce 25
3 GKS Tychy 22
4 Miedź Legnica 21
5 Arka Gdynia 20
6 Sandecja Nowy Sącz 19
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
Pełna tabela