Aktualności

Widzew On Tour: wizyta w Szkole Podstawowej nr 198

We wtorek w ramach kolejnej odsłony akcji "Widzew On Tour" piłkarze pierwszej drużyny odwiedzili uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 198 w Łodzi i zostali bardzo ciepło przywitani przez ponad 200 młodych sympatyków naszego klubu.

Spotkanie, zorganizowane we współpracy z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Kibiców "Tylko Widzew", rozpoczęło się od krótkiej lekcji historii czerwono-biało-czerwonych. Wiedza uczniów na temat sukcesów klubu, pamiętnych meczów i legendarnych zawodników była imponująca. Później nadszedł czas na serię pytań do kapitana drużyny Daniela Tanżyny i  Bartosza Guzdka - młodego napastnika Widzewa. Dzieci interesowały nie tylko kwestie treningów i życia drużyny. Padały także pytania o spotkanie na żywo z Leo Messim, grę w Łodzi Erlinga Haalanda oraz liczbę goli zdobytych przez Widzew od początku istnienia Klubu.

Następnie przeszliśmy do drugiej części wizyty, w której uczniowie mieli szansę zmierzyć się na boisku z profesjonalnymi piłkarzami. Młodzi adepci futbolu ustawili się w kilku rzędzach, a potem każdy z nich miał za zadanie zrobić slalom między pachołkami, podać piłkę do Bartka Guzdka i, po jego odegraniu, pokonać stojącego w bramce Daniela Tanżynę. Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymali widzewskie plany lekcji oraz pamiątkowe smycze.

W ostatniej części przyszedł czas na zdjęcia z piłkarzami i autografy. Daniel z Bartkiem zostali otoczeni przez tłum dzieciaków i wytrwale podpisywali zdjęcia ze swoim wizerunkiem, przygotowane przez OSK "Tylko Widzew". Szkoła Podstawowa nr 198 otrzymała także 50 zaproszeń na wybrany mecz nowego sezonu.

Hasło "Widzew On Tour" towarzyszy kibicom Widzewa podróżującym od lat za swoim Klubem, dopingując piłkarzy w najdalszych regionach kraju i Europy. Teraz w wyprawę po regionie i całej Polsce wyruszają zawodnicy pierwszej drużyny. Szkoły chętne do udziału w projekcie prosimy o kontakt pod adresem: marcin.tarocinski@widzew.com.

Zobacz, które miasta i miejscowości województwa łódzkiego odwiedzili piłkarze Widzew Łódź:


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Prezentacja Autokaru 28.06.2022

Prezentacja Autokaru 28.06.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 77
2 Widzew Łódź 62
3 Arka Gdynia 61
4 Korona Kielce 56
5 Odra Opole 51
6 Chrobry Głogów 50
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela