Aktualności

Widzew Łódź nawiązał współpracę z Gminą Zelów

Czterokrotny mistrz Polski otwiera się na współpracę z lokalnymi samorządami. Po zorganizowaniu kongresu w Sercu Łodzi przyszedł czas na podpisanie listu intencyjnego z władzami regionu pełnego kibiców czerwono-biało-czerwonych.

W środę 25 maja zarząd Widzewa Łódź spotkał się z burmistrzem Gminy Zelów, panem Tomaszem Jachymkiem. Podczas spotkania został podpisany list intencyjny o nawiązaniu współpracy pomiędzy czterokrotnym Mistrzem Polski a gminą z powiatu bełchatowskiego. - Cieszymy się z podjętej współpracy. Liczymy, że już wkrótce zapoczątkujemy wspólne przedsięwzięcia, które przyczynią się do popularyzacji Widzewa wśród społeczności Zelowa - powiedział prezes Mateusz Dróżdż.

W ramach porozumienia zostanie podjęta współpraca w zakresie promocji Gminy i Klubu, szerzenia działalności kulturalnej oraz sportowej na terenie Zelowa i obszarów przynależących, a także wspólnego marketingu i komunikacji. Dodatkowo, w miarę możliwości, Klub otrzyma szansę korzystania z zasobów infrastrukturalnych Gminy.

To nie pierwsza współpraca sformalizowana przez Klub w ostatnich tygodniach. Przy okazji meczu z Resovią podpisano list intencyjny z Fundacją "Krwinka", na mocy którego oba podmioty będą pracować na rzecz dzieci walczących z chorobami onkologicznymi. Więcej na temat tego wydarzenia można przeczytać tutaj. [KLIKNIJ]

Widzew Łódź w dniach 25-26 kwietnia zorganizował na stadionie przy al. Piłsudskiego 138 I kongres "Samorząd a klub sportowy", w którym wzięło udział ponad 50 przedstawicieli lokalnych władz. Materiał z tego wydarzenia można obejrzeć na kanale WidzewTV, a cały zapis konferencji dostępny jest tutaj. [OBEJRZYJ]


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Prezentacja Autokaru 28.06.2022

Prezentacja Autokaru 28.06.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 77
2 Widzew Łódź 62
3 Arka Gdynia 61
4 Korona Kielce 56
5 Odra Opole 51
6 Chrobry Głogów 50
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela