Aktualności

Widzew.FM: Co dalej z nową bazą treningową?

Jednym z gości piątkowego "Widzewskiego Poranka" będzie Piotr Pietrasik, który opowie o postępach prac mających na celu powstanie nowego widzewskiego ośrodka szkoleniowego.

Prezes Stowarzyszenia Reaktywacji Tradycji Sportowych Widzew Łódź w rozmowie z Marcinem Tarocińskim i Marcinem Łagiewskim zdradzi, na jakim etapie są starania właściciela klubu z al. Piłsudskiego 138 o budowę zupełnie nowej bazy treningowej, dedykowanej przede wszystkim Akademii Widzewa. W minionych dniach podjęte zostały kolejne ważne kroki mające na celu realizację tej bardzo ważnego dla przyszłości klubu projektu.

Gospodarze piątkowego "Widzewskiego Poranka" rozmawiać będą również z Joanną Szymczak z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi. Tematem będzie widzewska inicjatywa dotycząca honorowego oddawania krwi, która pojawiła się… na Twitterze, zaproponowana przez jednego z kibiców w ramach obchodów 110-lecia Widzewa.

Piątkowa audycja rozpocznie się tradycyjnie o godzinie 9:00, a jej powtórki usłyszeć będzie można o 13:00, 16:00 i 20:00. Radio Widzew.FM dostępne jest w odtwarzaczu na widzew.com i w aplikacji mobilnej Widzew Łódź.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. III

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. III

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 23
2 Korona Kielce 22
3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
4 GKS Tychy 18
5 ŁKS Łódź 17
6 Odra Opole 17
7 Arka Gdynia 16
Pełna tabela