Aktualności

Weź udział w specjalnej odsłonie #Piłsudskiego138

Już w najbliższy czwartek o godz. 17:00 swoją premierę będzie miał nowy odcinek magazynu #Piłsudskiego138, który odbędzie się w jednej z sal kina Helios z udziałem publiczności.

Najbliższa odsłona #P138 jest elementem szerszego kontaktu i komunikacji ze środowiskiem kibiców Widzewa Łódź. Fani czerwono-biało-czerwonych mieli okazję spotkać się z władzami Klubu podczas widzewskiego TweetUpu, gdzie w niezobowiązującej atmosferze mogli zadać pytania członkom zarządu Widzewa Łódź. W czerwcu szerokie grono kibiców mogło wziąć udział w otwartej formule programu #Piłsudskiego138, który po raz pierwszy odbyło się w sali kinowej. Spotkanie z udziałem najważniejszych osób w Klubie przyciągnęło ponad 80 osób.

Widzewski TweetUp za nami [KLIKNIJ]

Teraz kibice stoją przed szansą, by ponownie zasiąść w gościnnych prograch kina Helios, gdzie już w czwartek 30 września o godz. 17:00 rozpocznie się kolejny program #P138, w którym członkowie zarządu Widzew Łódź SA - prezes Mateusz Dróżdż i wiceprezes Michał Rydz, a także dyrektor Akademii Widzewa Łódź - Maciej Szymański przedstawią swoją wizje struktur Klubu. Na scenie kina nie zabraknie także Tomasza Stamirowskiego, większościowego udziałowca spółki. Kibice będą mogli poznać plany rozwoju Widzewa, który w przyszłości na stałe chce zagościć w PKO Ekstraklasie i potrzebuje niezbędnych zmian w organizacji Klubu.

By zgłosić chęć udziału w wydarzeniu należy wysłać maila na adres: redakcja@widzew.com, z tytułem: "#Piłsudskiego138". W treści prosimy o podanie swojego imienia i nazwiska, a także danych osób towarzyszących. Liczba miejsc wynosi maksymalnie 100, dlatego zachęcamy do szybkich zapisów.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 32
2 Korona Kielce 25
3 GKS Tychy 22
4 Miedź Legnica 21
5 Arka Gdynia 20
6 Sandecja Nowy Sącz 19
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
Pełna tabela