Aktualności

Weekendowy rozkład jazdy

Najbliższy weekend obfituje w wiele ważnych dla kibiców Widzewa wydarzeń sportowych.

Podopieczni trenera Enkeleida Dobiego rozegrają mecz z Sandecją  Nowy Sącz już w najbliższy piątek. Tego samego dnia w Konstantynowie Łódzkim o punkty powalczy z kolei Widzew II. Inne widzewskie ekipy grać o ligowe zwycięstwa będą przez cały weekend.

Wyjazdowe mecze czekają koszykarki AZS-u Umedu Widzewa i piłkarzy Widzewa Łódź Futsal. Mecz na terenie rywala czeka także m.in. występującą w Centralnej Lidze Juniorów drużynę piłkarską do lat 15, która zmierzy się w Warszawie z Legią.

PIĄTEK 09/10/20

1. Widzew Łódź - Sandecja Nowy Sącz

8. kolejka, Fortuna 1 Liga, godz. 17:40

2. KAS Konstantynów Łódzki - Widzew II Łódź

12. kolejka, łódzka klasa okręgowa, godz. 19:00

SOBOTA 10/10/20

3. Widzew Łódź U17 - WKS Wieluń U17

9. kolejka, I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy, godz. 13:00

4. Widzew Łódź U16 - ŁKS Łódź U16

7. kolejka, I Liga Wojewódzka B2 Junior Młodszy, godz. 10:00

5. Legia Warszawa U15 - Widzew Łódź U15

9. kolejka, Centralna Liga Juniorów U-15 Grupa A, godz. 13:00

6. UKS SMS Łódź U14 - Widzew Łódź U14

9. kolejka, I Liga Wojewódzka C2 Trampkarz, godz. 9:00

7. Widzew Łódź U13 - WKS 1957 Wieluń U13

7. kolejka, I Liga wojewódzka D1 Młodzik, godz. 16:30

8. Widzew Łódź U12 - Zawisza Rzgów U12

7. kolejka, D2 Młodzik Grupa 1, godz. 18:30

9. LKS Rosanów - Widzew Łódź U13

7. kolejka, D1 Młodzik Grupa 4, godz. 14:00

NIEDZIELA 11/10/20

10. Widzew Łódź U19 -  Ceramika Opoczno U19

12. kolejka, I Liga Wojewódzka A1 Junior, godz. 10:00

11. Dijo Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie - AZS Umed Widzew Łódź

2. kolejka, 1 liga, godz. 14:00

12. Futbalo Białystok - Widzew Łódź Futsal

4. kolejka, I Liga PLF, godz. 17:00


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. III

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. III

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 23
2 Korona Kielce 22
3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
4 GKS Tychy 18
5 ŁKS Łódź 17
6 Odra Opole 17
7 Arka Gdynia 16
Pełna tabela