Aktualności

W widzewskiej Akademii nikt się nie leni

Zawodnicy i trenerzy Akademii Widzewa pracują w zaciszu domów nad utrzymaniem dobrej kondycji fizycznej i rozwojem, nie tylko piłkarskim.

Sztab szkoleniowy Akademii Widzewa dba o to, by młodzi piłkarze, mimo zaleceń dotyczących pozostawania w domu, nie tracili tak cennego dla ich przyszłości czasu. Trenerzy i metodolodzy opracowali konkretne plany treningowe, w tym programy tematyczne  - biegowy, mobilności i siły czy techniczny. Ten ostatni aktywnie wspiera kapitan pierwszej drużyny - Marcin Robak, który wspólnie ze szkoleniowcami Akademii przygotował zestaw ćwiczeń z piłką, które można wykonywać bezpiecznie w domu, na niewielkiej przestrzeni.

Opiekunowie poszczególnych roczników dbają nie tylko o zapewnienie swoim podopiecznych zajęć, ale też o systematyczność i dokładność wykonywanej przez młodych zawodników pracy. Trenerzy i piłkarze są w stałym kontakcie, dużo rozmawiają. Wykorzystują ten czas również, by lepiej się poznać i mimo trudnych warunków, pracować nad integracją w poszczególnych grupach wiekowych.

W oczekiwaniu na powrót na boisko sztab szkoleniowy Akademii Widzewa stawia na samokształcenie, ale też cały czas pracuje nad kolejnymi rozwiązaniami, które pozwolą młodym zawodnikom rozwijać posiadane umiejętności, niezależnie od ograniczeń wynikających z zagrożenia rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa. Kolejne aktywności zawierać będą również elementy rywalizacji, które są kluczem do osiągania coraz lepszych wyników, ale także do stawania się lepszym sportowcem i człowiekiem.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. III

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. III

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 23
2 Korona Kielce 22
3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
4 GKS Tychy 18
5 ŁKS Łódź 17
6 Odra Opole 17
7 Arka Gdynia 16
Pełna tabela