Aktualności

Widzew Łódź U17 zagra w barażu o CLJ

Drużyna juniorów młodszych Widzewa już dziś rozpocznie batalię o awans do Centralnej Ligi Juniorów. W Warszawie młodzi Widzewiacy zagrają w pierwszym spotkaniu barażowym z rówieśnikami z KS-u Drukarz.

Czerwono-biało-czerwoni nie bez emocji przeszli przez rozgrywki I Ligi Wojewódzkiej B1, zajmując w sezonie zasadniczym pierwsze miejsce w tabeli. W ostatniej kolejce młodzi łodzianie przypieczętowali awans do meczu barażowego, pokonując w spotkaniu na szczycie PGE GKS Bełchatów 4:1.

W środę podopiecznych Łukasza Jonczyka czeka naprawdę spore wyzwanie - KS Drukarz Warszawa w ostatniej kolejce w bardzo zaciętym spotkaniu wyrwał trzy punkty Polonii Warszawa i ostatecznie z jednym oczkiem przewagi zakończył sezon przed stołeczną Deltą, zapewniając sobie zwycięstwo w mazowieckiej Ekstralidze. Zawodnicy z Warszawy na pewno będą bardzo trudnym rywalem i tanio skóry nie sprzedadzą.

Pierwsze z dwóch barażowych spotkań o awans do Centralnej Ligi Juniorów U17 zostanie rozegrane dziś o godzinie 15:00 przy ulicy Marymonckiej, rewanż natomiast ostatecznie rozstrzygnie rywalizację w sobotę w Łodzi - jak zawsze przy Małachowskiego 5/7/9.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. II

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. II

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 23
2 Korona Kielce 22
3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
4 GKS Tychy 18
5 ŁKS Łódź 17
6 Odra Opole 17
7 Arka Gdynia 16
Pełna tabela