Aktualności

Trzecia odsłona programu "Młody Widzew" już jutro

W sobotę 13 kwietnia o 8:30 na "Orliku" zlokalizowanym na terenie bazy treningowej przy ul. Małachowskiego odbędą się trzecie zajęcia dla dzieci z cyklu "Młody Widzew".

"Młody Widzew" to program ogólnorozwojowy, skierowany do chłopców i dziewczynek urodzonych w latach 2012-2015. Łączy w sobie elementy treningu, opowieści ruchowej, nauki koordynacji oraz techniki. Zajęcia mają charakter tematyczny, a ich motywy przewodnie wiążą się z popularnymi bajkami.

Podczas pierwszego spotkania, które odbyło się 23 marca, motywem przewodnim były "Smerfy". - Wszystkich uczestników podzieliliśmy na trzy grupy i przeprowadziliśmy dla nich zajęcia, które określiliśmy mianem opowieści ruchowej. Wszyscy byli bardzo zaangażowani, zwłaszcza w polowanie na Gargamela - mówił Marcin Płuska z Akademii Widzewa, inicjator projektu.

Podczas kolejnych zajęć najmłodsi widzewiacy bawili się razem z bohaterami bajki "Auta", a w najbliższą sobotę towarzyszyć im będą "Jake i piraci z Nibylandii". W pracę z dziećmi zaangażowani są również trenerzy Akademii: Sebastian Madera, Norbert Smorawski, Dariusz Nawrocki, Damian Bedynek i Hubert Poliszuk.

Kolejne spotkanie z cyklu "Młody Widzew" odbędzie się w sobotę 13 kwietnia, na "Orliku" zlokalizowanym na terenie obiektu treningowego przy ul. Małachowskiego. Trwać będzie 60 minut. Zbiórkę zaplanowano na godzinę 8:15, a początek treningu na 8:30. Liczba miejsc jest nieograniczona, dlatego klub nie przewiduje wcześniejszych zapisów. Dzieci uczestniczą w zajęciach z jednym rodzicem. Każde dziecko powinno mieć ze sobą piłkę i własny strój sportowy (obowiązuje on również opiekuna). Zapraszamy!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Tabela rozgrywek

6 GKS Tychy 14
7 Miedź Legnica 13
8 Puszcza Niepołomice 11
9 Widzew Łódź 11
10 Radomiak Radom 10
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
Pełna tabela