Aktualności

Trzecia edycja trenerskich spotkań #NaWidzewie już 8 marca

Kolejna odsłona wyjątkowego cyklu widzewskich warsztatów trenerskich poświęcona będzie procesowi przygotowania wartościowej jednostki treningowej.

Zainaugurowany w październiku 2019 roku projekt Akademii Widzewa zakłada nie tylko podniesienie na wyższy poziom procesu szkolenia zawodników czerwono-biało-czerwonych, ale również integrację środowiska trenerskiego poprzez wzajemną wymianę doświadczeń. Poprzednie spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem, a liczba zgłoszeń błyskawicznie osiągała założone maksimum.

Podobnie powinno być również w przypadku pierwszego w tym roku spotkania z #NaWidzewie, które odbędzie się w godzinach 13:00 - 15:00 w niedzielę 8 marca na stadionie przy al. Piłsudskiego. Tematem przewodnim warsztatów organizowanych w formie otwartego panelu dyskusyjnego będzie pytanie: Jak zorganizować perfekcyjną jednostkę treningową?

Zapisy na spotkanie odbywają się drogą elektroniczną na pośrednictwem strony: https://app.evenea.pl/event/trenerzy-na-widzewie-0320/. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Na terenie miejsca szkolenia Widzewa wystawiona będzie z kolei puszka, do której zbierane będą dobrowolne datki na rzecz bezdomnych zwierząt ze Schroniska dla Zwierząt w Łodzi (ul. Marmurowa 4, 91-610 Łódź). Zebrana kwota zostanie przeznaczona na zakup karmy dla zwierząt.

Zachęcamy do rejestrowania się wszystkich zainteresowanych trenerów piłki nożnej z Łodzi i okolic. Do zobaczenia #NaWidzewie!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - GKS Tychy 19.09.2021

Widzew Łódź - GKS Tychy 19.09.2021

Tabela rozgrywek

1 Korona Kielce 22
2 Widzew Łódź 20
3 Sandecja Nowy Sącz 16
4 Miedź Legnica 15
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15
6 GKS Tychy 15
7 ŁKS Łódź 14
Pełna tabela