Aktualności

Transmisja meczu z Polonią Warszawa w WidzewTV

Dziś o 12:00 Widzew rozegra kolejny tej zimy mecz sparingowy, tym razem z trzecioligową Polonią Warszawa. Transmisję tego spotkania przeprowadzi WidzewTV. Będzie ona bezpłatna i ogólnodostępna.

Sobotni mecz z Polonią Warszawa będzie zwieńczeniem kolejnego tygodnia przygotowań widzewiaków do rundy wiosennej. W ciągu ostatnich kilku dni zespół trenera Enkeleida Dobiego rozegrał dwa sparingi - z Pogonią Grodzisk Mazowiecki (3:1) oraz Wartą Poznań (1:3). Dziś szansę na pokazanie swoich umiejętności mają dostać od sztabu m.in. młodzi zawodnicy biorący udział w treningach pierwszego zespołu w minionych dniach.

Transmisję ze spotkania z Polonią przeprowadzi WidzewTV. Będzie ona bezpłatna i dostępna na stronie internetowej WidzewTV oraz w kanale klubowej telewizji w serwisie YouTube. Początek o godz. 12:00. Mecz skomentuje Dariusz Postolski.

Przypominamy również, że w trakcie transmisji dostępna będzie możliwość dobrowolnego wsparcia WidzewTV poprzez wpłatę jednej z trzech zaproponowanych kwot (5 zł, 10 zł, 15 zł) lub określonej przez siebie sumy bezpośrednio w panelu klubowej telewizji pod adresem tv.widzew.com/wspieraj.

Pieniądze w całości zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów transmisji z meczów sparingowych Widzewa Łódź oraz pomogą w dalszym rozwoju WidzewTV i tworzeniu własnych materiałów wideo na najwyższym poziomie.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 24.02.2021

Trening 24.02.2021

Tabela rozgrywek

8 Odra Opole 24
9 Puszcza Niepołomice 23
10 Chrobry Głogów 22
11 Widzew Łódź 22
12 Korona Kielce 21
13 Stomil Olsztyn 20
14 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 16
Pełna tabela