Aktualności

Transmisja i studio z meczu Widzew Łódź - GKS 1962 Jastrzębie

W niedzielę 10 października Widzew Łódź zmierzy się z GKS-em 1962 Jastrzębie w ramach 12. kolejki Fortuna 1 Ligi. Transmisję radiową oraz studio przed- i pomeczowe przygotują media klubu z al. Piłsudskiego.

Drużyna z Jastrzębia-Zdroju to na razie najsłabsza ekipa w pierwszoligowej stawce - podopieczni Jacka Trzeciaka zgromadzili do tej pory zaledwie siedem punktów i zajmują ostatnie miejsce w tabeli. W ostatnim meczu z Arką Gdynia GKS pozwolił zawodnikom z Pomorza strzelić aż pięć goli, co wystawia nie najlepsze świadectwo defensywie dzisiejszych gości.

Widzew, po korzystnych wynikach w rozegranych do tej pory meczach 12. kolejki, ma ogromną szansę na odskoczenie najgroźniejszym ligowym rywalom. Głodni kolejnych punktów w klasyfikacji kanadyjskiej są Bartosz Guzdek, Dominik Kun czy wybrany zawodnikiem pierwszego miesiąca rozgrywek Juliusz Letniowski - na brak motywacji czerwono-biało-czerwonych nie powinniśmy dziś narzekać

Transmisję radiową z meczu przeprowadzi Widzew.FM. Będzie ona dostępna za pośrednictwem oficjalnej strony klubu, na kanale WidzewTV na YouTube, na stronie Widzew.FM oraz w aplikacji mobilnej. Spotkanie skomentuje Antoni Figlewicz.

Przed meczem i tuż po ostatnim gwizdku arbitra w WidzewTV będzie można obejrzeć studio meczowe, w którym pojawią się Jakub Dyktyński, Andrzej Rybski i ich dzisiejszy gość - Żelisław Żyżyński. Ponadto przed meczem pojawi się fragment obszernej rozmowy z Krystianem Nowakiem, udostępnionej w ostatnim czasie wszystkim kibicom wspierającym WidzewTV na platformie YouTube.

Transmisję telewizyjną z Serca Łodzi będzie można obejrzeć za pośrednictwem serwisu Polsat Box Go. Każdy zakup pakietu poprzez dedykowany Widzewowi link pozwoli na przekazanie Klubowi części zysku. W ramach pakietu - w promocyjnej cenie 40 zł - oferowane są transmisje z wielu wydarzeń sportowych, w tym m.in. rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA, a także kanały sportowe Polsatu, Eleven Sports 1-4, Eurosport 1 i 2 oraz CANAL+ SPORT 3 i 4.

KUP PAKIET I WSPIERAJ WIDZEW

***

Widzew Łódź - GKS 1962 Jastrzębie, niedziela 10 października, godz. 18:00 / transmisja radiowa: Widzew.TV / transmisja telewizyjna: Polsat Box Go.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Wisła Kraków 02.12.2021 cz. III

Widzew Łódź - Wisła Kraków 02.12.2021 cz. III

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 41
2 Widzew Łódź 38
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 ŁKS Łódź 29
Pełna tabela