Aktualności

Tomas Pereira: W Akademii tworzymy tożsamość Widzewa

Tomas Pereira, gdy trafiał do Widzewa dla wielu kibiców był osobą anonimową, ale dziś razem z resztą sztabu szkoleniowego Akademii Widzewa wdraża plan rozwoju klubowej kuźni talentów, w którym pełni bardzo ważną funkcję.

- Chcemy, by każdy trener w Akademii mówił tym samym językiem - powiedział pochodzący z Portugalii koordynator ds. metodologii szkolenia, który od sierpnia bieżącego roku ma wpływ na proces trenowania młodych piłkarzy Widzewa. - Zależy nam na tym, by kibic poznał po stylu drużynę Widzewa nawet wtedy, gdy zawodnicy zamienią się strojami - dodał Pereira, który był głównym bohaterem najnowszego filmu WidzewTV (SUBSKRYBUJ).

Pierwszy wywiad z Tomasem Pereirą (PRZECZYTAJ)

Portugalczyk w rozmowie z Arkadiuszem Stolarkiem przedstawił widzom priorytety swojej pracy do realizacji w ciągu najbliższych lat, które chce poświęcić na rozwój Akademii Widzewa. - Nie przywiozłem do Łodzi portugalskiej metodologii, bo wiele rzeczy było tutaj wykonanych dobrze. Chcę wnosić inspirację i pewne podstawy metodologii, by wspierać to, co już zostało zrobione.

Zachęcamy do obejrzenia pełnego materiału, ukazującego nieco kulis pracy klubowej akademii, który znajduje się poniżej.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Polonia Warszawa 23.01.2021

Widzew Łódź - Polonia Warszawa 23.01.2021

Tabela rozgrywek

8 Miedź Legnica 23
9 Korona Kielce 21
10 Puszcza Niepołomice 20
11 Widzew Łódź 19
12 Stomil Olsztyn 19
13 Chrobry Głogów 18
14 GKS Bełchatów 14
Pełna tabela