Aktualności

Termy Cup 2019 z widzewskimi akcentami

W minioną niedzielę w Byczynie odbył się otwarty turniej piłki nożnej Termy Cup Poddębice 2019. Pierwsze miejsce w kategorii U10 zdobyła drużyna SAF Widzew Łódź, a medale i nagrody wręczył uczestnikom Maciej Kazimierowicz.

Organizatorami niedzielnego turnieju w Byczynie było Stowarzyszenie Akademia Futbolu Widzew Łódź oraz gmina Poddębice. W imprezie wzięło udział łącznie 18 drużyn (około 200 zawodników) z województwa łódzkiego, dolnośląskiego i mazowieckiego. Były wśród nich m.in. Termy Ner Poddębice, Talent Warszawa, Sokół Aleksandrów Łódzki, Bzura Ozorków, Metalowiec Łódź, KS Wilki Słupno, Teofilek Łódź oraz KAS Konstantynów Łódzki.

W najstarszej kategorii - U10 - pierwsze miejsce wywalczyła drużyna SAF Widzew Łódź  (klub partnerski Akademii Widzewa). W kategorii U9 najlepsze okazały się Termy Ner Poddębice, a w przypadku najmłodszych dzieci (U8) nie prowadzono klasyfikacji na miejsca. Najważniejsza była możliwość dobrej zabawy i sportowej rywalizacji.

Na zaproszenie organizatorów turnieju w Byczynie pojawił się zawodnik Widzewa Maciej Kazimierowicz, który wręczył uczestnikom medale i nagrody.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. II

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. II

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 23
2 Korona Kielce 22
3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
4 GKS Tychy 18
5 ŁKS Łódź 17
6 Odra Opole 17
7 Arka Gdynia 16
Pełna tabela