Aktualności

Termy Cup 2019 z widzewskimi akcentami

W minioną niedzielę w Byczynie odbył się otwarty turniej piłki nożnej Termy Cup Poddębice 2019. Pierwsze miejsce w kategorii U10 zdobyła drużyna SAF Widzew Łódź, a medale i nagrody wręczył uczestnikom Maciej Kazimierowicz.

Organizatorami niedzielnego turnieju w Byczynie było Stowarzyszenie Akademia Futbolu Widzew Łódź oraz gmina Poddębice. W imprezie wzięło udział łącznie 18 drużyn (około 200 zawodników) z województwa łódzkiego, dolnośląskiego i mazowieckiego. Były wśród nich m.in. Termy Ner Poddębice, Talent Warszawa, Sokół Aleksandrów Łódzki, Bzura Ozorków, Metalowiec Łódź, KS Wilki Słupno, Teofilek Łódź oraz KAS Konstantynów Łódzki.

W najstarszej kategorii - U10 - pierwsze miejsce wywalczyła drużyna SAF Widzew Łódź  (klub partnerski Akademii Widzewa). W kategorii U9 najlepsze okazały się Termy Ner Poddębice, a w przypadku najmłodszych dzieci (U8) nie prowadzono klasyfikacji na miejsca. Najważniejsza była możliwość dobrej zabawy i sportowej rywalizacji.

Na zaproszenie organizatorów turnieju w Byczynie pojawił się zawodnik Widzewa Maciej Kazimierowicz, który wręczył uczestnikom medale i nagrody.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

GKS Jastrzębie - Widzew Łódź (WOKÓŁ MECZU) 25.09.2020

GKS Jastrzębie - Widzew Łódź (WOKÓŁ MECZU) 25.09.2020

Tabela rozgrywek

7 Radomiak Radom 6
8 Górnik Łęczna 6
9 Miedź Legnica 6
10 Widzew Łódź 6
11 Korona Kielce 5
12 Zagłębie Sosnowiec 3
13 Resovia 3
Pełna tabela