Aktualności

Termy Cup 2019 z widzewskimi akcentami

W minioną niedzielę w Byczynie odbył się otwarty turniej piłki nożnej Termy Cup Poddębice 2019. Pierwsze miejsce w kategorii U10 zdobyła drużyna SAF Widzew Łódź, a medale i nagrody wręczył uczestnikom Maciej Kazimierowicz.

Organizatorami niedzielnego turnieju w Byczynie było Stowarzyszenie Akademia Futbolu Widzew Łódź oraz gmina Poddębice. W imprezie wzięło udział łącznie 18 drużyn (około 200 zawodników) z województwa łódzkiego, dolnośląskiego i mazowieckiego. Były wśród nich m.in. Termy Ner Poddębice, Talent Warszawa, Sokół Aleksandrów Łódzki, Bzura Ozorków, Metalowiec Łódź, KS Wilki Słupno, Teofilek Łódź oraz KAS Konstantynów Łódzki.

W najstarszej kategorii - U10 - pierwsze miejsce wywalczyła drużyna SAF Widzew Łódź  (klub partnerski Akademii Widzewa). W kategorii U9 najlepsze okazały się Termy Ner Poddębice, a w przypadku najmłodszych dzieci (U8) nie prowadzono klasyfikacji na miejsca. Najważniejsza była możliwość dobrej zabawy i sportowej rywalizacji.

Na zaproszenie organizatorów turnieju w Byczynie pojawił się zawodnik Widzewa Maciej Kazimierowicz, który wręczył uczestnikom medale i nagrody.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 17.08.2019

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 17.08.2019

Tabela rozgrywek

4 Znicz Pruszków 9
5 Stal Rzeszów 9
6 Olimpia Elbląg 8
7 Widzew Łódź 7
8 GKS Katowice 6
9 Błękitni Stargard 6
10 Górnik Łęczna 5
Pełna tabela