Aktualności

Termy Cup 2019 z widzewskimi akcentami

W minioną niedzielę w Byczynie odbył się otwarty turniej piłki nożnej Termy Cup Poddębice 2019. Pierwsze miejsce w kategorii U10 zdobyła drużyna SAF Widzew Łódź, a medale i nagrody wręczył uczestnikom Maciej Kazimierowicz.

Organizatorami niedzielnego turnieju w Byczynie było Stowarzyszenie Akademia Futbolu Widzew Łódź oraz gmina Poddębice. W imprezie wzięło udział łącznie 18 drużyn (około 200 zawodników) z województwa łódzkiego, dolnośląskiego i mazowieckiego. Były wśród nich m.in. Termy Ner Poddębice, Talent Warszawa, Sokół Aleksandrów Łódzki, Bzura Ozorków, Metalowiec Łódź, KS Wilki Słupno, Teofilek Łódź oraz KAS Konstantynów Łódzki.

W najstarszej kategorii - U10 - pierwsze miejsce wywalczyła drużyna SAF Widzew Łódź  (klub partnerski Akademii Widzewa). W kategorii U9 najlepsze okazały się Termy Ner Poddębice, a w przypadku najmłodszych dzieci (U8) nie prowadzono klasyfikacji na miejsca. Najważniejsza była możliwość dobrej zabawy i sportowej rywalizacji.

Na zaproszenie organizatorów turnieju w Byczynie pojawił się zawodnik Widzewa Maciej Kazimierowicz, który wręczył uczestnikom medale i nagrody.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Elana Toruń 01.07.2020 cz. II

Widzew Łódź - Elana Toruń 01.07.2020 cz. II

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 55
2 Górnik Łęczna 55
3 GKS Katowice 51
4 Olimpia Elbląg 47
5 Resovia 46
6 Bytovia Bytów 44
7 Górnik Polkowice 43
Pełna tabela