Aktualności

Święto Akademii Widzewa

W poniedziałek 25 marca w Parku Trampolin JumpWorld Łódź zorganizowany został Dzień Akademii Widzewa. Wzięło w nim udział około stu młodych widzewiaków.

W dwugodzinnym szaleństwie uczestniczyli zawodnicy Akademii Widzewa z roczników od 2002 do 2007. Pod okiem trenerów Marcina Płuski, Sebastiana Madery, Dariusza Nawrockiego, Przemysława Szulca i Norberta Smorawskiego oraz personelu JumpWorld Łódź brali oni udział w różnych konkurencjach sprawnościowych.

Do dyspozycji gości było kilka aren tematycznych, na których wykazać można było się przeróżnymi umiejętnościami, ale też sprytem, zaradnością i odpowiednim planowaniem. Młodzież rywalizowała indywidualnie i w grupach.

Poniedziałkowe spotkanie było znakomitą okazją do integracji i wspólnej zabawy, ale dla przyszłych piłkarzy stanowiło również ciekawą i nietypową jednostkę treningową, podnoszącą ich sprawność i kondycję fizyczną.

Organizacja imprezy nie byłaby możliwa bez wsparcia partnera - Parku Trampolin JumpWorld Łódź przy ul. Widzewskiej 22. To 2000 metrów kwadratowych atrakcji z jedenastoma strefami, m.in. poduchą powietrzną, boiskiem do gier zespołowych, areną główną, strefą gladiatorów oraz torem ninja. Obiekt jest czynny codziennie od 10:00 do 21:00 i dostępny dla osób powyżej 3. roku życia.

Na początku kwietnia w JumpWorld Łódź odbędzie się także Dzień Akademii dla Klubów Partnerskich. O szczegółach będziemy informować niebawem.

DZIEŃ AKADEMII WIDZEWA (GALERIA)


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Więcej Niż Sport Łódź 12.10.2019 (U14)

Widzew Łódź - Więcej Niż Sport Łódź 12.10.2019 (U14)

Tabela rozgrywek

1 Resovia 27
2 Widzew Łódź 27
3 GKS Katowice 26
4 Górnik Łęczna 24
5 Olimpia Elbląg 21
6 Bytovia Bytów 21
7 Stal Rzeszów 21
Pełna tabela