Aktualności

Studio i transmisja z meczu z ŁKS-em

W niedzielę 24 października Widzew Łódź zmierzy się w 67. derbach Łodzi z lokalnym rywalem - ŁKS-em Łódź. Pełną oprawę medialną spotkania przygotują media klubu z al. Piłsudskiego.

Program poprowadzą Jakub Dyktyński i Andrzej Rybski, a swoimi przedmeczowymi przemyśleniami podzielą się z nimi byli piłkarze drużyny z alei Piłsudskiego - Vladimir Bednar i Adrian Budka oraz dziennikarz portalu Meczyki.pl - Samuel Szczygielski. Nie zabraknie także statystyk, analiz i historycznego spojrzenia w derbową rywalizację w mieście włókniarzy. Program rozpocznie się o godzinie 16:45.

Tuż przed pierwszym gwizdkiem sędziego Szymona Marciniaka rozpocznie się transmisja radiowa z meczu, za którą odpowiedzialni będą Antoni Figlewicz i Marcin Łagiewski. Widzewski komentarz do meczu można zsynchronizować z obrazem Polsatu Sport czy serwisu Polsat Box Go. W przerwie na krótko powróci studio meczowe, a w nim prowadzący porozmawiają o pierwszej części spotkania z Romanem Kołtoniem, znanym dziennikarzem i komentatorem sportowym.

KUP PAKIET POLSAT BOX - WSPIERAJ WIDZEW

Po zakończeniu spotkania zachęcamy do oglądania studia pomeczowego połączonego z konferencją prasową. Gośćmi WidzewTV będą Artur Wichniarek i Łukasz Masłowski. Dla wszystkich widzów i wspierających przygotowano dwa konkursy, których zasady zostaną przedstawione przed rozpoczęciem spotkania. Kibice, którzy cyklicznie wpłacają pieniądze na rzecz rozwoju telewizji WidzewTV, będą mogli powalczyć o koszulkę meczową marki Kappa, ufundowaną przez firmę DiMedical - sponsora strategicznego Widzewa Łódź w 67. derbach Łodzi. Dla pozostałych fanów przygotowano szalik derbowy.

Subskrybuj kanał WidzewTV na platformie YouTube i oglądaj wyjątkowe studio przed meczem Widzew Łódź - ŁKS. Start o godz. 16:45!

WSPIERAJ WIDZEWTV [KLIKNIJ]

***

Widzew Łódź - ŁKS Łódź, niedziela 24 października, godz. 18:00 / transmisja radiowa: Widzew.TV / transmisja telewizyjna: Polsat Sport, Polsat Box Go.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew II Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki 22.01.2022

Widzew II Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki 22.01.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 44
2 Widzew Łódź 39
3 Korona Kielce 35
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 Chrobry Głogów 29
Pełna tabela