Aktualności

Studio i transmisja z meczu Widzew Łódź - Wisła Kraków

Dzień meczowy Fortuna Pucharu Polski zacznie się w Widzew TV już o godzinie 19:00 - najpierw klubowa telewizja zaprezentuje przedmeczowe studio, potem przeprowadzi transmisję radiową ze spotkania.

Czerwono-biało-czerwoni przystępują do spotkania 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski w roli wicelidera rozgrywek Fortuna 1 Ligi. Trener Janusz Niedźwiedź po ostatnim spotkaniu ligowym może być spokojny o morale w swojej ekipie - Widzewiacy przełamali się, pokonując Zagłębie Sosnowiec 3:2. Kolejną bramkę do swojego strzeleckiego dorobku dopisał Bartosz Guzdek, a Widzew znów może szczycić się mianem najlepszej ofensywy w lidze.

Nieco inne humory panują zapewne w Krakowie. Adrian Gula i jego piłkarze w ostatnich spotkaniach prezentują się nie najlepiej, choć nie tak dawno wygrali prestiżowe starcie z Cracovią. Wieczór w Łodzi pokaże kibicom, jak duża jest różnica między PKO Ekstraklasą a jej zapleczem - pierwszy gwizdek Pawła Raczkowskiego wybrzmi w Sercu Łodzi równo o godzinie 20:00.

Transmisję radiową z meczu przeprowadzi Widzew.FM. Będzie ona dostępna za pośrednictwem oficjalnej strony klubu, na kanale WidzewTV na YouTube, na stronie Widzew.FM oraz w aplikacji mobilnej. Spotkanie skomentują Antoni Figlewicz i Marcin Łagiewski. Widzewski komentarz można zsynchronizować z obrazem transmitowanym przez Polsat Sport i Polsat Box Go.

Przed meczem, w przerwie i tuż po ostatnim gwizdku arbitra w WidzewTV będzie można obejrzeć studio meczowe, które poprowadzą Jakub Dyktyński i Andrzej Rybski. W programie nie zabraknie analiz, opini, raportów z obozów obu drużyn, a także rozmów z ciekawymi gośćmi. W studiu telewizyjnym w Sercu Łodzi zamelduje się były piłkarza Widzewa Łódź Bogdan Pikuta. W trakcie programu wypuszczony zostanie również fragment porannych rozmów z trenerem Franciszkiem Smudą i Ryszardem Czerwcem, którzy w swoich piłkarskich CV mogą pochwalić się pracą w obu rywalizujących tego dnia drużynach.

Transmisję telewizyjną z Serca Łodzi przeprowadzi Polsat Sport, ale spotkanie będzie można również obejrzeć za pośrednictwem serwisu Polsat Box Go. Każdy zakup pakietu poprzez dedykowany Widzewowi link pozwoli na przekazanie Klubowi części zysku. W ramach pakietu - w promocyjnej cenie 40 zł - oferowane są transmisje z wielu wydarzeń sportowych, w tym m.in. rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA, a także kanały sportowe Polsatu, Eleven Sports 1-4, Eurosport 1 i 2 oraz CANAL+ SPORT 3 i 4.

KUP PAKIET I WSPIERAJ WIDZEW

***

Widzew Łódź - Wisła Kraków, czwartek 2 grudnia, godz. 20:00 / transmisja radiowa: Widzew.TV / transmisja telewizyjna: Polsat Sport, Polsat Box Go. 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Konferencja DiMedical

Konferencja DiMedical

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 44
2 Widzew Łódź 39
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 Chrobry Głogów 29
Pełna tabela