Aktualności

Spotkanie Widzewskiego Klubu Biznesu w Orientarium

W piątek 26 listopada odbyło się kolejne spotkanie dla członków Widzewskiego Klubu Biznesu - tym razem w budowanym jeszcze łódzkim Orientarium.

Zgodnie z hasłem #ZawszeW13, Widzew Łódź po raz kolejny dał członkom Widzewskiego Klubu Biznesu szansę na integrację i nawiązywanie kontaktów. Tym razem przedstawiciele firm zrzeszonych w WKB mogli... przedpremierowo odwiedzić budowane jeszcze łódzkie Orientarium.

Zwiedzanie obejmowało cały powstający kompleks - baseny, tunel podwodny i wybiegi dla zwierząt. Szczególne zainteresowanie wzbudził pierwszy lokator Orientarium - słoń indyjski Aleksander, którego można było podejrzeć... podczas kąpieli.

Poza dobrą zabawą, na członków Widzewskiego Klubu Biznesu czekała także część oficjalna spotkania, podczas której zaprezentowano potencjał komercyjny nowych przestrzeni dostępnych dla biznesu.

- Widzew jest Klubem nierozerwalnie związanym z miejską tkanką Łodzi, więc chcemy wychodzić z naszymi partnerami poza obszar stadionu i jego najbliższych okolic, budować relacje z przedstawicielami miejskich instytucji, dawać szanse nawiązywania kontaktów w mniej formalnych okolicznościach. Dzisiejsza wizyta w Orientarium spotkała się z dużym entuzjazmem naszych partnerów i mogę zapewnić, że nie jest to ostatnia tego typu inicjatywa Klubu - mówi Michał Rydz, wiceprezes Widzew Łódź SA.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Ruch Chorzów 28.01.2022

Widzew Łódź - Ruch Chorzów 28.01.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 44
2 Widzew Łódź 39
3 Korona Kielce 35
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 Chrobry Głogów 29
Pełna tabela