Aktualności

Spotkaj się #NaWidzewie z Tomasem Pereirą!

W czwartek 10 grudnia punktualnie o 19:10 portugalski koordynator ds. metodologii szkolenia zabierze kibiców w wyjątkową podróż po świecie stale rozwijającej się Akademii Widzewa.

Tomas Pereira to ekspert w dziedzinie szkolenia młodzieży o międzynarodowym doświadczeniu. Do Akademii Widzewa dołączył na początku obecnego sezonu zbudowany zastanymi tu ambitnymi planami rozwoju i dużym potencjałem sportowym, ale także kibicowskim, o czym Portugalczyk wspominał w swoich pierwszych wypowiedziach.

Teraz od kilku miesięcy Pereira pracuje już aktywnie w zakresie metodologii szkolenia. Jak sobie radzi? Co udało się już dokonać, a jakie wyzwania stoją nadal przed nim i Akademią Widzewa? Więcej na ten temat będzie można dowiedzieć się z webinaru, który rozpocznie się w czwartek 10 grudnia punktualnie o 19:10 na kanale WidzewTV w serwisie YouTube (SUBSKRYBUJ).

Zachęcamy do oglądania i zadawania pytań Tomasowi Pereirze, w komentarzach na YouTube i FB oraz na Twitterze z hasztagiem #P138 lub #NaWidzewie.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. III

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. III

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 23
2 Korona Kielce 22
3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
4 GKS Tychy 18
5 ŁKS Łódź 17
6 Odra Opole 17
7 Arka Gdynia 16
Pełna tabela