Aktualności

SALESmanago partnerem Widzewa Łódź

Firma SALESmanago została Oficjalnym Dostawcą Widzewa Łódź w zakresie automatyzacji marketingu.

SALESmanago to wielokrotnie nagradzana spółka założona w 2012 roku, która zatrudnia ponad 200 wysoko wykwalifikowanych specjalistów od marketingu i IT. Firma posiada biura i ponad 1000 partnerów we wszystkich krajach europejskich, Azji i obu Ameryk.

SALESmanago będzie wspierać Widzew Łódź w docieraniu i komunikacji z kibicami, a także z klientami oficjalnego sklepu czterokrotnego mistrza Polski. - Cieszymy się, że nawiązaliśmy współpracę, która pozwoli nam podnieść na wyższy poziom nasze relacje i kontakt z kibicami. Dzięki podpisaniu umowy z SALESmanago będziemy mogli ułatwić komunikację na zewnątrz, informować kibiców o bieżących działaniach Klubu i ofercie sklepu. Pierwsze efekty można było dostrzeć w ostatnich tygodniach, kiedy do fanów trafił dedykowany mail informujący o karnetach i zapisach na mecze domowe - powiedział Michał Rydz, wiceprezes zarządu Widzew Łódź SA ds. marketingu i komunikacji.

- Niezwykle cieszymy się, że możemy wesprzeć Widzew Łódź w jeszcze lepszym dotarciu do swoich kibiców i budowaniu z nimi trwałych relacji. Wdrożenie systemu SALESmanago i wykorzystanie technologii Customer Data Platform & Marketing Automation pozwoli Klubowi na indywidualne podejście do każdego z kibiców Widzewa i komunikację dopasowaną do indywidualnych oczekiwań każdego z nich. Współpraca z polskimi klubami sportowymi jest dla nas szczególnie ważna i jesteśmy dumni, że tak znany klub jak Widzew zdecydował się na wdrożenie naszej technologii - powiedział Dariusz Fukas, dyrektor sprzedaży polskiej w SALESmanago.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021 CZ. II

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021 CZ. II

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 32
2 Korona Kielce 25
3 Miedź Legnica 24
4 GKS Tychy 22
5 Sandecja Nowy Sącz 22
6 ŁKS Łódź 20
7 Arka Gdynia 20
Pełna tabela