Aktualności

Sala "Wolność" eksplodowała! Sukces Widzewa również w kinie

Czerwono-biało-czerwoni wygrali na wyjeździe z Radomiakiem Radom 1:0, a ich cenne zwycięstwo spora grupa kibiców obejrzeć mogła w kinie Helios w Centrum Handlowym Sukcesja w Łodzi.

Już trzeci raz Widzew Łódź udostępnił kibicom możliwość obejrzenia meczu swojej drużyny na wielkim ekranie, ale po raz pierwszy sala wypełniła się do ostatniego miejsca. W symbolicznej cenie biletu (19,10 zł) kibice otrzymali popcorn, a pełnoletni fani mogli za złotówkę doposażyć się w "Robotnicze1910".

Cieszy, że taka forma oglądania meczu przyciąga coraz więcej kibiców. Tym bardziej, że atmosfera w kinie wcale nie musi odbiegać od klimatu trybun, co potwierdziło się w minioną sobotę. Piłkarze, mimo że nie mogli tego usłyszeć, dostali dodatkowe, gorące wsparcie od prawie dwustu osób.

Tradycyjnie mecz rozpoczęło pełne werwy "Naprzód piłkarze", a każda ciekawa akcja zbierała głośne "RTS, RTS, RTS". Strzelona przez Dario Kristo bramka przyniosła eksplozję radości porównywalną z tą na stadionie, jakby wszyscy zapomnieli, że są w kinowej sali.

Mecz skończył się wygraną Widzewa i kibice w radosnej atmosferze opuszczali kino i mogli myśleć o tym, jak świętować ważne zwycięstwo, które sprawiło, że czerwono-biało-czerwoni jeszcze pewniej rozsiedli się na fotelu lidera rozgrywek. Jak tak dalej pójdzie to o bilety do kina może być równie trudno jak o wejściówki na mecze ligowe drużyny Radosława Mroczkowskiego w Sercu Łodzi…


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec 28.11.2021

Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec 28.11.2021

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 41
2 Widzew Łódź 38
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 ŁKS Łódź 29
Pełna tabela