Aktualności

Rusza program "Młody Widzew"

23 marca Widzew Łódź rozpocznie cykl zajęć sportowych dla najmłodszych.

Zajęcia skierowane są do chłopców i dziewczynek urodzonych w latach od 2012 do 2015, którzy w treningach uczestniczyć będą z jednym rodzicem. Każde dziecko powinno mieć ze sobą piłkę i własny strój sportowy. Ten ostatni obowiązuje również opiekuna. Za pracę z najmłodszymi odpowiadać będą trenerzy: Marcin Płuska, Sebastian Madera, Norbert Smorawski, Dariusz Nawrocki, Damian Bedynek i Hubert Poliszuk.

"Młody Widzew" to jednak nie tylko trening. Zajęcia w ramach tego wyjątkowego cyklu będą mieć charakter opowieści ruchowej połączonej z elementami koordynacji ruchowej oraz techniki. Zajęcia zostały przygotowane  tematycznie, a ich motywy przewodnie związane będą z popularnymi bajkami. Dzieci będą wcielać się w postaci swoich ulubionych bohaterów filmów animowanych i uczestniczyć w zabawach. Wszystko to w niepowtarzalnym, widzewskim klimacie.

- Zależy nam na tym, żeby właśnie przez zabawę aktywizować już najmłodsze, zaledwie kilkuletnie dzieci, zachęcając je do uprawiania sportu w sposób, który powinien być dla nich wyjątkowo atrakcyjny. Osadzenie ich ulubionych bajek w widzewskiej rzeczywistości sprawi, że już od pierwszych lat będą czuć związek z naszym klubem, a Widzew zyska kolejne pokolenie kibiców, a także potencjalnych piłkarzy - wyjaśnia Marcin Płuska, inicjator projektu.

Zajęcia odbywać się będą w soboty: 23 marca, 6, 13 i 27 kwietnia, 11 i 25 maja oraz 8 i 15 czerwca. Trwać będą 60 minut. Zbiórkę zaplanowano na godzinę 8:15, a początek treningów na 8:30. Zajęcia będą się odbywać na obiektach treningowych przy ul. Małachowskiego. Liczba miejsc jest nieograniczona, dlatego klub nie przewiduje wcześniejszych zapisów.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening na stadionie 22.03.2019

Trening na stadionie 22.03.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 47
2 Widzew Łódź 45
3 Olimpia Grudziądz 43
4 Elana Toruń 41
5 GKS Bełchatów 41
6 Górnik Łęczna 38
7 Stal Stalowa Wola 37
Pełna tabela