Aktualności

Rusza program "Młody Widzew"

23 marca Widzew Łódź rozpocznie cykl zajęć sportowych dla najmłodszych.

Zajęcia skierowane są do chłopców i dziewczynek urodzonych w latach od 2012 do 2015, którzy w treningach uczestniczyć będą z jednym rodzicem. Każde dziecko powinno mieć ze sobą piłkę i własny strój sportowy. Ten ostatni obowiązuje również opiekuna. Za pracę z najmłodszymi odpowiadać będą trenerzy: Marcin Płuska, Sebastian Madera, Norbert Smorawski, Dariusz Nawrocki, Damian Bedynek i Hubert Poliszuk.

"Młody Widzew" to jednak nie tylko trening. Zajęcia w ramach tego wyjątkowego cyklu będą mieć charakter opowieści ruchowej połączonej z elementami koordynacji ruchowej oraz techniki. Zajęcia zostały przygotowane  tematycznie, a ich motywy przewodnie związane będą z popularnymi bajkami. Dzieci będą wcielać się w postaci swoich ulubionych bohaterów filmów animowanych i uczestniczyć w zabawach. Wszystko to w niepowtarzalnym, widzewskim klimacie.

- Zależy nam na tym, żeby właśnie przez zabawę aktywizować już najmłodsze, zaledwie kilkuletnie dzieci, zachęcając je do uprawiania sportu w sposób, który powinien być dla nich wyjątkowo atrakcyjny. Osadzenie ich ulubionych bajek w widzewskiej rzeczywistości sprawi, że już od pierwszych lat będą czuć związek z naszym klubem, a Widzew zyska kolejne pokolenie kibiców, a także potencjalnych piłkarzy - wyjaśnia Marcin Płuska, inicjator projektu.

Zajęcia odbywać się będą w soboty: 23 marca, 6, 13 i 27 kwietnia, 11 i 25 maja oraz 8 i 15 czerwca. Trwać będą 60 minut. Zbiórkę zaplanowano na godzinę 8:15, a początek treningów na 8:30. Zajęcia będą się odbywać na obiektach treningowych przy ul. Małachowskiego. Liczba miejsc jest nieograniczona, dlatego klub nie przewiduje wcześniejszych zapisów.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 17.08.2019

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 17.08.2019

Tabela rozgrywek

4 Znicz Pruszków 9
5 Stal Rzeszów 9
6 Olimpia Elbląg 8
7 Widzew Łódź 7
8 GKS Katowice 6
9 Błękitni Stargard 6
10 Górnik Łęczna 5
Pełna tabela