Aktualności

Rozśpiewane spotkanie wigilijne Akademii Widzewa

We wtorek 17 grudnia w Sercu Łodzi miało miejsce spotkanie świąteczne Akademii Widzewa.

Udział w tradycyjnym spotkaniu wigilijnym dla widzewskiej młodzieży wzięli piłkarze wszystkich zrzeszonych w ramach Akademii Widzewa drużyn, od najmłodszych przedstawicieli rocznika 2008 po juniorów starszych i piłkarzy rezerw. Obecne tego dnia na sali bankietowej stadionu były również klubowe władze, z zarządem Widzew Łódź SA, a także członkami Rady Nadzorczej Widzew Łódź SA i zarządu będącego właścicielem klubu Stowarzyszenia RTS Widzew Łódź na czele. Wspólnie świętowało tego dnia prawie dwieście osób.

W części oficjalnej spotkania życzenia wszystkim zgromadzonym złożyli prezes Martyna Pajączek, kapelan łódzkiego sportu i przyjaciel klubu ksiądz Paweł Miziołek oraz dyrektor Akademii Widzewa Maciej Szymański. Ten ostatni podkreślał znaczenie czasu spędzanego z najbliższymi, zwracając uwagę na niezbędny w życiu balans, na który składać powinny się oprócz sportu również rodzina i edukacja. Prezes Pajączek życzyła z kolei młodym zawodnikom wielu ambitnych, wymagających wyzwań w nadchodzącym roku.

Całe spotkanie przebiegało w wyjątkowej, świątecznej atmosferze. W jego trakcie goście wspólnie kolędowali, a drużyny Akademii rywalizowały nawet o miano najlepiej śpiewającego zespołu. W tej konkurencji zwyciężyła ekipa U15, choć walka o końcowy triumf była zażarta. W quizie wiedzy o Widzewie równych sobie nie miała z kolei drużyna U17. Podczas prowadzonego przez Marcina Tarocińskiego wydarzenia nie mogło zabraknąć widzewskich upominków i smacznych świątecznych potraw. Wszyscy uczestnicy spotkania opuszczali stadion we wspaniałych, świątecznych nastrojach.

GALERIA Z WIGILII AKADEMII WIDZEWA (OBEJRZYJ)


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - GKS Tychy 19.09.2021

Widzew Łódź - GKS Tychy 19.09.2021

Tabela rozgrywek

1 Korona Kielce 22
2 Widzew Łódź 20
3 Sandecja Nowy Sącz 16
4 Miedź Legnica 15
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15
6 GKS Tychy 15
7 ŁKS Łódź 14
Pełna tabela