Aktualności

Puchar Polski: Druga drużyna przed trudnym wyzwaniem

Widzew II zmierzy się w środę 6 listopada z KS-em Kutno w walce o awans do wojewódzkiego etapu regionalnego Pucharu Polski.

Zespół Jakub Grzeszczakowskiego dotarł do półfinału okręgowej fazy rozgrywek. Zwycięzcy obu par tej rundy wywalczą awans na szczebel wojewódzki, w którym powalczą o przepustkę do przyszłorocznej edycji Totolotek Pucharu Polski. Widzew II w walce o pozostanie w turnieju w środę zmierzy się z KS-em Kutno. Najbliższy rywal łodzian to aktualny lider łódzkiej IV ligi, który wygrał 12 z 15 meczów. W starciu z występującymi w klasie okręgowej czerwono-biało-czerwonymi będzie więc faworytem, mimo że mecz rozegra na wyjeździe.

Rezerwy Widzewa w drodze do półfinału regionalnego szczebla odprawiły już jednak innego czwartoligowca - Zjednoczonych Stryków, a wcześniej ograli również drugą drużynę… właśnie KS-u Kutno.

Mecz Widzewa II z pierwszą drużyną KS-u odbędzie się w środę 6 listopada na boisku ośrodka treningowego w Parku 3 Maja w Łodzi. Wstęp na to spotkanie będzie wolny. Zachęcamy do wsparcia drużyny w trudnej walce z wymagającym i znacznie wyżej notowanym rywalem.

***

Widzew II Łódź - KS Kutno / środa 6 listopada 2019 roku, godz. 16:30


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Stal Głowno - Widzew II Łódź 18.09.2021

Stal Głowno - Widzew II Łódź 18.09.2021

Tabela rozgrywek

1 Korona Kielce 22
2 Widzew Łódź 19
3 Miedź Legnica 15
4 ŁKS Łódź 14
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 12
6 GKS Tychy 11
7 Odra Opole 11
Pełna tabela