Aktualności

DK Partner wspiera widzewską młodzież!

Na samym początku czerwca ekipa Widzewa Łódź U-19 weźmie udział w prestiżowym turnieju Karel Stegeman Toernooi 2022. Drużyna Jakuba Grzeszczakowskiego zmierzy się z rówieśnikami z całego świata. Wyjazd będzie możliwy dzięki wsparciu firmy DK Partner.

Rozgrywki w Królestwie Niderlandów zaplanowano na trzy dni - od 4 do 6 czerwca. Rywalami czerwono-biało-czerwonych będą między innymi młodzi zawodnicy z brazylijskiego Fluminense, przedstawiciele szwajcarskiego Grasshopper Club Zurich i gracze holenderskiego sc Heerenveen, choć żadna z wymienionych drużyn nie będzie grupowym rywalem Widzewiaków. 

Przedstawiciele czterokrotnego mistrza Polski dostali zaproszenie do rywalizacji wobec wycofania się jednej z drużyn i chętnie przystali na ofertę organizatorow turnieju. Co ciekawe, w przeszłości w Karel Stegeman Toernooi dwukrotnie rywalizował zawodnik pierwszej drużyny Widzewa - Kristoffer Normann Hansen. Rywalizacja wypromowała wielu zawodowych piłkarzy, czym chętnie chwalą się organizatorzy niderlandzkiej imprezy.

Harmonogram tegorocznej edycji turniej rozgrywanego w miejscowości Ruurlo można znaleźć na stronie internetowej organizatorów. Plan rozgrywania kolejnych spotkań opublikowano TUTAJ.

Przed wyjazdem, w środę 1 czerwca, zostanie zorganizowana konferencja prasowa z udziałem przedstawicieli firmy DK Partner i Akademii Widzewa Łódź. Spotkanie z mediami odbędzie się w ośrodku szkoleniowym przy ulicy Małachowskiego. 

Uczestnicy 36. Karel Stegeman Toernooi:

Grupa A

Belgia: KV Mechelen

Dania: AC Horsens

Holandia: Vitesse, VV Ruurlo U21

Polska: Widzew Łódź

Szwecja: Kalmar FF

Grupa B:

Brazylia: Fluminense FC

Dania: Odense BK

Holandia: De Graafschap, sc Heerenveen

Szwajcaria: Grasshopper Club Zurich

Szwecja: Halmstads BK.

Poniżej przedstawiamy najnowsze wydanie magazynu Gra #WidzewskaMłodzież, w którym klubowa telewizja WidzewTV pokazuje skrót rywalizacji Widzewa Łódź U-19 z ekipą Stomilu Olsztyn:


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Prezentacja Autokaru 28.06.2022

Prezentacja Autokaru 28.06.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 77
2 Widzew Łódź 62
3 Arka Gdynia 61
4 Korona Kielce 56
5 Odra Opole 51
6 Chrobry Głogów 50
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela