Aktualności

Ostatnie drużyny Akademii Widzewa zawiesiły treningi

Zgodnie z uchwałą PZPN zawieszającą piłkarskie rozgrywki młodzieżowe szczebla centralnego w każdej kategorii wiekowej wstrzymane zostały treningi drużyn Widzewa U19 i U15.

Jeszcze w środę 11 marca podjęto w klubie decyzję o zawieszeniu treningów prawie wszystkich młodzieżowych zespołów Akademii Widzewa. Odwołano również mecze towarzyskie tych drużyn zaplanowane na najbliższy weekend. Do swoich spotkań ligowych, w ramach występów w Lidze Makroregionalnej i Centralnej Lidze Juniorów, zgodnie z planem, w oczekiwaniu na ewentualne decyzji PZPN, czyli organu zarządzającego rozgrywkami, przygotowywać mieli się jedynie piłkarze w kategoriach wiekowych odpowiednio U19 i U15.

W czwartek 12 marca organizator lig centralnych w ramach podjętej na posiedzeniu Zarządu uchwały zawiesił do 29 marca "rozgrywki III ligi i pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i Futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych" (PEŁNA TREŚĆ KOMUNIKATU). W związku z tym, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo młodych widzewiaków i ich najbliższych zadecydowano o zawieszeniu wszelkich aktywności drużynowych, w tym treningów zespołów, zalecając jednocześnie pozostanie w najbliższym czasie w domach.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 12.03.2020

Trening 12.03.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela