Aktualności

Oglądaj webinar #NaWidzewie z udziałem Tomasa Pereiry

Już w czwartek 10 grudnia o godz.19:10 rozpocznie się webinar, który poprowadzi Tomas Pereira, koordynator ds. Metodologii szkolenia w Akademii Widzewa.

Portugalski specjalista w trakcie czwartkowego wykładu online opowie widzom i słuchaczom o założeniach, jakie wprowadzane są obecnie w widzewskiej kuźni talentów.

Przeczytaj pierwszy wywiad z Tomasem Pereirą (PRZECZYTAJ)

W trakcie programu, w którym kibice korzystający z hashtagu #P138 na Twitterze, będą mogli zadawać prowadzącemu pytania. W ramach programu będzie można posłuchać o metodach wydłużania efektywnego czasu treningu oraz wprowadzaniu wśród zawodników pożądanych zachowań w grze. - Zależy nam na tym, by kibic poznał po stylu drużynę Widzewa nawet wtedy, gdy zawodnicy zamienią się strojami. Nie przywiozłem do Łodzi portugalskiej metodologii, bo wiele rzeczy było tutaj wykonanych dobrze. Chcę wnosić inspirację i pewne podstawy metodologii, by wspierać to, co już zostało zrobione - mówił Pereira w materiale wideo autorstwa ekipy WidzewTV [SUBSKRYBUJ].

Początek programu już w czwartek 10 grudnia o godz. 19:10, oczywiście w studiu WidzewTV. Zachęcamy również do obserwowania oficjalnego profilu klubu na Twitterze i dołączenia do najaktywniejszej widzewskiej społeczności w internecie (KLIKNIJ I ZADAJ PYTANIE TOMASOWI PERREIRZE).
 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. III

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. III

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 23
2 Korona Kielce 22
3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
4 GKS Tychy 18
5 ŁKS Łódź 17
6 Odra Opole 17
7 Arka Gdynia 16
Pełna tabela