Aktualności

Nowe kluby współpracujące z Widzewem Łódź

Szczerbiec Wolbórz oraz GKS Siemkowice dołączyły do grona klubów współpracujących z Widzewem Łódź. To odpowiednio dziewiąty i dziesiąty klub, który zdecydował się na taki ruch.

Dla sieci klubów partnerskich organizowany jest szereg aktywności. Akademia Widzewa przed dwoma tygodniami zorganizowała dla trenerów ze zrzeszonych z Widzewem klubów warsztaty, które zgromadziły ponad 30 osób. Przed samymi warsztatami odbył się także turniej dla drużyn z rocznika 2011 i młodszych. - Takie inicjatywy mają na celu integrację pomiędzy klubami, ale również przekazywanie idei pracy, która przyświeca Akademii Widzewa. Chcemy cyklicznie dzielić się doświadczeniami i poznawać także potrzeby wszystkich klubów, ponieważ każde miejsce jest wyjątkowe i wymaga odrębnego podejścia oraz analizy sytuacji. Mamy nadzieję, że wkrótce do naszego grona dołączą kolejne kluby, ponieważ chcemy, aby Widzew był sercem współpracy szkoleniowej zarówno dla trenerów, jak i zawodników - powiedział Maciej Szymański, dyrektor Akademii Widzewa Łódź.

Sieć klubów partnerskich Widzewa Łódź i jego Akademii stale się rozrasta. W ostatnich miesiącach informowaliśmy o nawiązaniu relacji z następującymi szkółkami i klubami: AP Sieradz, Champions Łowicz, GOKSiR Lipce Reymontowskie, Juventus Toruń, Królewscy Złoczew, Orły Zduńska Wola, Progres Zduńska Wola i Włókniarz Zgierz.

Akademia Widzewa otwiera drzwi przed kolejnymi potencjalnymi partnerami. Fundamentem współpracy jest wzajemne zrozumienie swojej roli w procesie rozwoju zawodnika oraz stworzenie mu odpowiedniego środowiska do podnoszenia swojego poziomu. Wszystko po to, by pomóc młodemu piłkarzowi wspinać się po szczeblach drabiny do zawodowej kariery.

Współpraca obejmuje aspekty szkoleniowe, organizacyjne, marketingowe i edukacyjne. Trenerzy klubów partnerskich mogą liczyć na możliwość odbycia staży, szkoleń i webinarów, a także na korzystanie z dostępnych materiałów edukacyjnych i wymianę doświadczeń. Zyskać mogą również zawodnicy klubów partnerskich, którzy będą mieli szansę monitorowania ich rozwoju oraz uczestniczenia w treningach Akademii Widzewa.

Potencjalni partnerzy mogą podjąć współpracę z Akademią Widzewa na różnych poziomach:

a) Młodego Widzewa,
b) klubu współpracującego,
c) klubu partnerskiego,
d) ośrodka partnerskiego.

Każda z ofert współpracy jest dostosowana do różnych klubów i szkółek piłkarskich, które mogą znaleźć dla siebie formę odpowiadającą swoim potrzebom i pomagającą trenującym dzieciom w zdobywaniu kolejnych umiejętności i realizacji marzeń.

Szczegółową ofertę klubów partnerskich Widzewa Łódź można znaleźć w poniższej prezentacji multimedialnej [KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ].

Dane kontaktowe:

tel. 728-402-227

e-mail: akademia@widzew.com


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Konferencja DiMedical

Konferencja DiMedical

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 44
2 Widzew Łódź 39
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 Chrobry Głogów 29
Pełna tabela