Aktualności

Nowe kluby współpracujące Akademii Widzewa

Mazovia Rawa Mazowiecka oraz Jutrzenka Drzewce dołączyły do grona klubów współpracujących z Akademią Widzewa Łódź. To już piętnasty i szesnasty klub, który zdecydował się na taką formę współpracy z Widzewem.

Mazovia Rawa Mazowiecka to klub z ponad 90-letnią tradycją, którego seniorska drużyna rywalizuje na co dzień na poziomie skierniewickiej klasy okręgowej. W stukturach Mazovii prężnie działają również drużyny młodzieżowe na wielu szczeblach wiekowych. Podobnie funkcjonuje założona w 1962 roku Jutrzenka Drzewce. Drużyna na co dzień rywalizująca w klasie okręgowej również stawia na rozwój młodych zawodników, a współpraca z Akademią Widzewa jest tego kolejnym przykładem.

Wraz z Mazovią i Jutrzenką na współpracę z czterokrotnym mistrzem Polski zdecydowało się w sumie szesnaście klubów Jest wśród nich AP Sieradz, Champions Łowicz, GOKSiR Lipce Reymontowskie, GKS Siemkowice, Jutrzenka Warta, Juventus Toruń, KAS BAF, Królewscy Złoczew, LKS Gałkówek, Progres Zduńska Wola, Szczerbiec Wolbórz, Unia Solec Kujawski, Włókniarz Zelów i Włókniarz Zgierz.

Akademia Widzewa otwiera drzwi przed potencjalnymi partnerami. Fundamentem współpracy jest wzajemne zrozumienie swojej roli w procesie rozwoju zawodnika oraz stworzenie mu odpowiedniego środowiska do podnoszenia swojego poziomu. Wszystko po to, by pomóc młodemu piłkarzowi wspinać się po szczeblach drabiny do zawodowej kariery.

Współpraca obejmuje aspekty szkoleniowe, organizacyjne, marketingowe i edukacyjne. Trenerzy klubów partnerskich mogą liczyć na możliwość odbycia staży, szkoleń i webinarów, a także na korzystanie z dostępnych materiałów edukacyjnych i wymianę doświadczeń. Zyskać mogą również zawodnicy klubów partnerskich, którzy będą mieli szansę monitorowania ich rozwoju oraz uczestniczenia w treningach Akademii Widzewa.

Potencjalni partnerzy mogą podjąć współpracę z Akademią Widzewa na różnych poziomach:

a) Młodego Widzewa,

b) klubu współpracującego,

c) klubu partnerskiego,

d) ośrodka partnerskiego.

Każda z ofert współpracy jest dostosowana do różnych klubów i szkółek piłkarskich, które mogą znaleźć dla siebie formę odpowiadającą swoim potrzebom i pomagającą trenującym dzieciom w zdobywaniu kolejnych umiejętności i realizacji marzeń.

Szczegółową ofertę klubów partnerskich Widzewa Łódź można znaleźć w poniższej prezentacji multimedialnej [KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ].

Dane kontaktowe:

tel. 728-402-227

e-mail: akademia@widzew.com


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Prezentacja Autokaru 28.06.2022

Prezentacja Autokaru 28.06.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 77
2 Widzew Łódź 62
3 Arka Gdynia 61
4 Korona Kielce 56
5 Odra Opole 51
6 Chrobry Głogów 50
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela