Aktualności

Mikołajkowy turniej Młodego Widzewa za nami

Niedziela 6 grudnia dla młodych piłkarzy Widzewa przebiegała pod znakiem goli, prezentów i sportowej atmosfery w duchu zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Zawodnicy trenujący w ośrodkach Młodego Widzewa mieli okazję rywalizować w niedzielę na terenie ośrodka szkoleniowego przy ulicy Małachowskiego i w hali sportowej na terenie Chojeńskiego Klubu Sportowego. Na boiska w Parku 3 Maja wybiegli najstarsi piłkarze, natomiast najmłodsi, dopiero poznający przepisy i bawiący się piłką, spotkali się w gościnnych prograch CHKS-u.

W trakcie turniejów zawodnicy grali, mierząc się ze sobą w ramach reprezentacji roczników. Zawodnikom towarzyszył Widzewski Wilk, który w hali sportowej pełnił rolę spikera, a na uczestników zawodów czekał Święty Mikołaj, który obdarował dzieci flagami z herbem klubu oraz zestawem prezentów i owoców. Niespodziewanym gościem imprezy był piłkarz pierwszej drużyny Marcin Robak, który wystąpił w krótkim, pokazowym spotkaniu pomiędzy trenerami a młodymi piłkarzami.

Zobacz zdjęcia z mikołajkowego turnieju Młodego Widzewa [GALERIA]

Na koniec przyszedł czas pamiątkowych zdjęć grupowych i z Mikołajem, który cieszył się ogromną popularnością wśród młodych zawodników widzewskiej szkółki piłkarskiej. Łącznie w całej inicjatywie wzięło udział kilkaset dzieci, które opuszczały zawody z szerokimi uśmiechami na twarzy. - W widzewskich Mikołajkach wzięło udział 300 młodych sportowców. Zaangażowane w organizację tego przedsięwzięcia było praktycznie całe widzewskie środowisko. Klub ufundował prezenty, Akademia zapewniła obiekty i organizatorów, a trenerzy Młodego Widzewa opiekowali się dziećmi. Warto wspomnieć również o widzewskich flagach, które ufundowało Stowarzyszenie "Fanatycy Widzewa" oraz wsparciu Ł.R.H. Zjazdowa S.A., która zapewniła dzieciom świeże i smaczne owoce. To była prawdziwa piłkarska przygoda! Dziękujemy rodzicom za zaufanie oraz przestrzeganie ustalonych reguł, a dzieciom za wzorową postawę - powiedział Wojciech Pawłowski, koordynator ds. projektów społecznych w Akademii Widzewa.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. III

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. III

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 23
2 Korona Kielce 22
3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
4 GKS Tychy 18
5 ŁKS Łódź 17
6 Odra Opole 17
7 Arka Gdynia 16
Pełna tabela