Aktualności

Mecz z Olimpią Elbląg w WidzewTV i kinie Helios

Sobotni mecz Widzewa będzie można ponownie obejrzeć zarówno za pośrednictwem WidzewTV, jak i w kinie Helios w centrum handlowym Sukcesja.

WidzewTV przeprowadziła w tym sezonie transmisje z wszystkich spotkań wyjazdowych drużyny Radosława Mroczkowskiego. Nie inaczej będzie w najbliższą sobotę, kiedy to o godz. 17:00 Widzew zagra na wyjeździe w Elblągu z miejscową Olimpią, w pierwszym meczu rozgrywanej awansem rundy wiosennej sezonu 2018/2019. Przedmeczowe studio prosto ze stadionu w Elblągu powinno rozpocząć się około pół godziny wcześniej. Dostęp do transmisji będzie można uzyskać na stronie -> https://tv.widzew.com/najblizsze-transmisje.

Kibice po raz kolejny będą mogli także obejrzeć spotkanie Widzewa na wielkim ekranie - w kinie Helios w centrum handlowym Sukcesja. Poprzednie seanse cieszyły się dużą popularnością, a większość biletów znikała w przeciągu kilku pierwszych godzin od pojawienia się meczu w repertuarze. Mimo nietypowej lokalizacji atmosfera podczas dotychczasowych transmisji w kinie przypominała tę na stadionie. Często pojawiały się kibicowskie przyśpiewki czy oklaski, ale przede wszystkim fani, którzy nie mogli być z drużyną na wyjeździe, mieli możliwość w licznym gronie wspólnie przeżywać wyjątkowe, czerwono-biało-czerwone emocje sportowe. W najbliższą sobotę powinno być podobnie.

Bilet kosztować będzie 19,10 zł, a w jego cenę wliczony jest popcorn. Za symboliczną złotówkę pełnoletni widzowie nabyć będą mogli także widzewskie piwo "Robotnicze 1910". Bilety kupić można tu: http://bit.ly/OlimpiaElblagWidzewWkinieHelios.

***

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź / sobota 10 listopada 2018 r., godz. 17:00


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec 28.11.2021

Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec 28.11.2021

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 41
2 Widzew Łódź 38
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 ŁKS Łódź 29
Pełna tabela