Aktualności

Mecz Widzewa II Łódź z AKS-em SMS-em Łódź w WidzewTV

Klubowa telewizja przeprowadzi transmisję ze spotkania 4. kolejki łódzkiej klasy okręgowej, w ramach której czerwono-biało-czerwoni zmierzą się u siebie z jednym z lokalnych rywali.

Ekipa WidzewTV nie zwalnia tempa i pomimo zmiany realiów swojej pracy, w związku z awansem pierwszej drużyny do Fortuna 1 Ligi, dalej stara się transmitować spotkania z udziałem widzewiaków. W związku z tym kamery klubowej telewizji będą transmitować mecz pomiędzy Widzewem II Łódź a AKS-em SMS-em Łódź, który zostanie rozegrany w ośrodku szkoleniowym przy ulicy Małachowskiego.

Koszt transmisji, dostępnej za pośrednictwem strony widzew.com oraz aplikacji mobilnej, wyniesie 1 punkt (WIĘCEJ). Zachęcamy do obserwowania poczynań podopiecznych Jakuba Grzeszczakowskiego, z których wielu powoli puka do drzwi kadry pierwszej drużyny. W poprzedniej kolejce młodzi widzewiacy pokonali w wyjazdowym spotkaniu UKS SMS Łódź 1:0. Czy teraz odprawią z kwitkiem kolejnego przeciwnika?

Środowe starcie w Parku 3 Maja komentować będzie Arkadiusz Stolarek. Początek spotkania o godz. 16:00. Serdecznie zapraszamy!

***

Widzew II Łódź - AKS SMS Łódź / środa 19 sierpnia 2020 roku, godz. 16:00


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - GKS Tychy 19.09.2021

Widzew Łódź - GKS Tychy 19.09.2021

Tabela rozgrywek

1 Korona Kielce 22
2 Widzew Łódź 20
3 Sandecja Nowy Sącz 16
4 Miedź Legnica 15
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15
6 GKS Tychy 15
7 ŁKS Łódź 14
Pełna tabela