Marcel Pięczek z kolejnym występem w drużynie narodowej

17-letni zawodnik Widzewa zaliczył już drugi mecz w prowadzonej przez Dariusz Gęsiora reprezentacji Polski U19.

W czwartek, w swoim debiucie przeciwko Macedonii w Bełchatowie, Marcel Pięczek na boisku pojawił się w 65. minucie, a Polacy wygrali ostatecznie po emocjonującym meczu 4:3. W poniedziałek kadra do lat 19 w kolejnym sparingu zmierzyła się na wyjeździe z Walią.

Biało-czerwoni przegrali 0:2, ale tym razem dużo więcej czasu na zaprezentowanie swoich umiejętności otrzymał obrońca Widzewa. Pięczek rozegrał całą drugą połowę, zastępując po przerwie Kacpra Michalskiego.

U19: Walia - Polska 2:0 (1:0)

Polska: Paweł Sokół – Marcin Grabowski, Jakub Mosakowski, Michał Ozga, Maciej Żurawski, Hubert Sobol, Łukasz Norkowski, Kacper Michalski (46’ Marcel Pięczek), Mateusz Bogusz, Łukasz Poręba, Jakub Kiwior.