Aktualności

Świeże owoce ze Zjazdowej dla piłkarzy Akademii Widzewa

Młodzi piłkarze Widzewa wiosną będą mogli liczyć na świeże owoce i dodatkowe wsparcie edukacyjne w zakresie zdrowego odżywiania.

Akademia Widzewa nawiązała współpracę z Łódzkim Rynkiem Handlowym Zjazdowa SA. Na mocy zawartego porozumienia wszystkie grupy młodzieżowe Widzewa po meczach, a piłkarze będący w systemie szkolnym Akademii również po treningach, posilić będą mogli się dostarczonymi z rynku owocami.

Dzięki wsparciu ŁRH Zjazdowa młodzi widzewiacy regularnie otrzymywać będą - w najlepiej przyswajalnej formie - dawkę witamin niezbędną do prawidłowego rozwoju organizmu i utrzymania go w zdrowiu.

Będą też mieli szansę znacznie zwiększyć świadomość w zakresie zasad właściwego odżywiania. Współpraca klubu z firmą Zjazdowa uwzględnia bowiem również opracowanie artykułów i publikacji poświęconych zdrowemu żywieniu, reżimowi i procedurom treningowym czy odżywianiu w dniu meczu, w tym po wysiłku fizycznym.

- Odpowiednia dieta i przestrzeganie zasad prawidłowego odżywiania się są dzisiaj niemal równie ważne jak sam trening. Progresja obciążeń treningowych powoduje, że organizmy muszą być odpowiednio przygotowane do pracy, a właściwe żywienie bardzo w tym pomaga. Tym bardziej cieszymy się, że nasi piłkarze regularnie będą mieć dostęp do świeżych owoców - wyjaśnia Maciej Szymański, dyrektor Akademii Widzewa.

Łódzki Rynek Handlowy Zjazdowa SA współpracę z klubem z al. Piłsudskiego 138 nawiązał już pod koniec ubiegłego roku, dostarczając owoce na spotkanie świąteczne Akademii Widzewa. W 2020 roku młodzi adepci futbolu będą już mieli regularnie dostęp do produktów oferowanych przez nowego partnera.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Gramy dla Wiktora 25.01.2020

Gramy dla Wiktora 25.01.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela