Aktualności

Kurs skautingowy IPSO już w najbliższy weekend

24-25 października na stadionie Widzewa odbędzie się międzynarodowy kurs skautingowy IPSO.

Gospodarzem kursu będzie Widzew Łódź, który ugości organizatorów i uczestników na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. Zapewni też staż w klubie jednemu z wyróżniających się członków szkolenia. Widzew będzie również reprezentowany na kursie przez skautów współpracujących z klubem.

Dwudniowe warsztaty prowadzić będą międzynarodowi eksperci w dziedzinie skautingu, którzy podzielą się z kursantami swoją wiedzą teoretyczną i praktyczną. Przybliżą uczestnikom również nowe trendy i rozwiązania wykorzystywane w procesie oceny potencjału zawodników.

Kurs skautingowy IPSO przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych. Chętnie udział w nim biorą doświadczeni skauci, ale też osoby planujące dopiero rozpocząć kształcenie w tym kierunku, pracownicy klubów, agenci, a nawet dziennikarze, chcący zgłębiać tajniki procesu oceny i selekcji piłkarzy.

Cały czas trwają zapisy na najbliższą odsłone kursu, która odbędzie się w Sercu Łodzi. Więcej informacji uzyskać można na oficjalnej stronie IPSO, czyli organizatora wydarzenia (WIĘCEJ).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. III

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. III

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 23
2 Korona Kielce 22
3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
4 GKS Tychy 18
5 ŁKS Łódź 17
6 Odra Opole 17
7 Arka Gdynia 16
Pełna tabela