Aktualności

Konkurs Trenuj w domu z Robakiem rozstrzygnięty

Zwycięzcą rywalizacji sportowej zapoczątkowanej przez kapitana Widzewa został jeden z zawodników klubowej Akademii.

Marcin Robak, wspólnie z kadrą szkoleniową Akademii Widzewa rzucił wyzwanie młodym widzewiakom, ale do zabawy zaprosił też wszystkich kibiców. Za pośrednictwem dwóch materiałów wideo kapitan Widzewa zaprezentował zestawy ćwiczeń z piłką, które wykonywać można bezpiecznie z domu, zachęcając wszystkich do zaprezentowania w mediach społecznościowych, jak sobie z nimi radzą.

Rywalizacja była zacięta, a komisja konkursowa długo debatowała nad tym, który ze spełniających warunki konkursu materiałów wideo zasługuje na nagrodę główną. Ostatecznie zwyciężył piłkarz Akademii Widzewa Wojciech Stachoń-Burtek, który otrzyma koszulkę Marcina Robaka.

Z uwagi na duży odzew i bardzo kreatywne podejście do wykonania zadania konkursowego komisja pod przewodnictwem kapitana pierwszej drużyny Widzewa zdecydowała, że nagrodę dodatkową, w postaci plakatu z autografem Marcina Robaka, otrzyma każdy uczestnik, którego zgłoszenie spełniło wymogi formalne.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zabawie i gratulujemy formy! Informujemy jednocześnie, że w sprawie otrzymania nagród kontaktować będziemy się z laureatami konkursu po ustaniu zagrożenia związanego z wprowadzonym w całym kraju stanem epidemii. Wówczas nagrody będzie można odebrać w oficjalnym sklepie Widzewa, a w przypadku niemożliwości pojawienia się przy al. Piłsudskiego 138, plakaty wysłane zostaną pocztą po podpisaniu ich przez Marcina Robaka.

#ZOSTAŃWDOMU #TRENUJWDOMUZROBAKIEM


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Arka Gdynia 29.11.2020 (cz. I)

Widzew Łódź - Arka Gdynia 29.11.2020 (cz. I)

Tabela rozgrywek

8 GKS Tychy 21
9 Puszcza Niepołomice 20
10 Miedź Legnica 20
11 Widzew Łódź 19
12 Stomil Olsztyn 16
13 Chrobry Głogów 15
14 GKS Bełchatów 14
Pełna tabela