Aktualności

Konkurs Trenuj w domu z Robakiem rozstrzygnięty

Zwycięzcą rywalizacji sportowej zapoczątkowanej przez kapitana Widzewa został jeden z zawodników klubowej Akademii.

Marcin Robak, wspólnie z kadrą szkoleniową Akademii Widzewa rzucił wyzwanie młodym widzewiakom, ale do zabawy zaprosił też wszystkich kibiców. Za pośrednictwem dwóch materiałów wideo kapitan Widzewa zaprezentował zestawy ćwiczeń z piłką, które wykonywać można bezpiecznie z domu, zachęcając wszystkich do zaprezentowania w mediach społecznościowych, jak sobie z nimi radzą.

Rywalizacja była zacięta, a komisja konkursowa długo debatowała nad tym, który ze spełniających warunki konkursu materiałów wideo zasługuje na nagrodę główną. Ostatecznie zwyciężył piłkarz Akademii Widzewa Wojciech Stachoń-Burtek, który otrzyma koszulkę Marcina Robaka.

Z uwagi na duży odzew i bardzo kreatywne podejście do wykonania zadania konkursowego komisja pod przewodnictwem kapitana pierwszej drużyny Widzewa zdecydowała, że nagrodę dodatkową, w postaci plakatu z autografem Marcina Robaka, otrzyma każdy uczestnik, którego zgłoszenie spełniło wymogi formalne.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zabawie i gratulujemy formy! Informujemy jednocześnie, że w sprawie otrzymania nagród kontaktować będziemy się z laureatami konkursu po ustaniu zagrożenia związanego z wprowadzonym w całym kraju stanem epidemii. Wówczas nagrody będzie można odebrać w oficjalnym sklepie Widzewa, a w przypadku niemożliwości pojawienia się przy al. Piłsudskiego 138, plakaty wysłane zostaną pocztą po podpisaniu ich przez Marcina Robaka.

#ZOSTAŃWDOMU #TRENUJWDOMUZROBAKIEM


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24.07.2021

Widzew Łódź - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24.07.2021

Tabela rozgrywek

6 Górnik Łęczna 56
7 Miedź Legnica 51
8 Odra Opole 49
9 Widzew Łódź 46
10 Sandecja Nowy Sącz 45
11 Chrobry Głogów 44
12 Korona Kielce 41
Pełna tabela